pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nieletnie matki

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
karola163
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2009-07-19, 13:23
Lokalizacja: Ciechanów

Post autor: karola163 »

Szczerze możemy pogadać za pół roku .
Dla mnie dziecko nie jest zabawką.

[ Dodano: 2009-07-21, 17:36 ]
Chciałam wam oznajmić ze jestem prawie w 7 tygodniu ciąży.
I bardzo się z tego ciesze ;)
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Myślę, że są nieodpowiedzialne.
Że chciały być dorosłe i wzięły sie za seks chociaż nie miały o nim pojęcia.
Albo że miały pecha, nie zapanowały nad sobą, dały się ponieść chwili.
karola163 pisze:Chciałam wam oznajmić ze jestem prawie w 7 tygodniu ciąży.
I bardzo się z
O raaany. Cieszysz się ? Hmm.. to dobrze. Ale nie załamałaś się gdy się dowiedziałaś ? Co na to twoi rodzice ?

Ogólnie co do nieletnich matek... dla mnie to juz żadna sensacja. Zdarza się. Jak chodziłam go gimnazjum, to była taka dziewczyna, która w 3 klasie zaszła w ciążę. Rok później przyszła do szkoły ze swoja córeczką. Zadowolona. Nauczyciele bawili się z tym dzieckiem, pytali jak sobie radzi. Było serdecznie i przyjemnie. Dziewczynie wszystko się ułożyło. To nie musi być tragedia.

[ Dodano: 2009-07-29, 14:04 ]
karola163, życzę Ci dużo szczęścia.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Desire pisze:Ale nie załamałaś się gdy się dowiedziałaś ?
Karola przyznała się wcześniej, że ta ciąża to nie do końca była wpadka...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Znam dużo młodych matek i praktycznie każda po urodzeniu bardzo dojrzała. Trochę to wkurzające, gdy nauczyciele takim dziewczyną dają fory, bo mają dziecko. Chciały czy wpadły jednak dziecko jest wielkim obowiązkiem i odpowiedzialnością. I podziwiam te, które, mimo że moją już swoją rodzinę uczą się i realizują się w życiu.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

nie chciałabym byc w sytuacji tych dziewczyn. straciły młodość
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

podziwiam dziewczyny, które w wieku 15, 16 lat zaszły w ciążę i nie poddały się; wychowują dziecko i kończą szkołę. mam parę znajomych z podstawówki, którym "się wpadło" i jak na mój gust bardzo wydoroślały.
mimo przeciwności spotkało je przecież wielkie szczęście.
czasem im poniekąd zazdroszczę, ale wiem, że muszę skończyć szkołę.
karola163 pisze:Chciałam wam oznajmić ze jestem prawie w 7 tygodniu ciąży.
I bardzo się z tego ciesz
poradzisz sobie z pewnością;)
Awatar użytkownika
tera0706
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2009-08-20, 11:39

Post autor: tera0706 »

tak czytam ten temat, i widzę że wypowiadacie się naprawdę mądrze i dojrzale:)
ja przez pół roku mieszkałam w internacie z koleżanką która zaszla w ciąże w wieku 17 lat, i nawet mi o tym nie powiedziała, musiałam sama się domyślić, uważam że karola163 w głębi serca kryje bardzo wiele uczuć, ukazuje tylko szczęście i radość, "jakoś to będzie"
ale dojrzałość nie tylko tym się objawia, a gdzie obawa czy dziecko urodzi się zdrowe czy będę mogła, umiała o nie zadbać odpowiednio, kobiety które przygotowywały się na dziecko nawet tego wszystkiego nie wiedzą mimo pełni szczęścia, uważam że to pozory, że w głebi serca ja bolą plotki to co ludzie mówią, przyszłość, albo jest jeszcze dzieckiem niedojrzałym dzieckiem mówiąc tak, jak mówi.
iffoneczka1992
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2009-08-29, 22:00

Post autor: iffoneczka1992 »

kurcze ...
wiecie...

ja mam 17 lat, moj chlopak 20 :)
i fakt faktem ze nie wspolzyjemy, bo chcemy z tym poczekac do slubu..

jestesmy ze soba juz 1,5 roku i nie chcemy niczego wiecej..
ale pomimo tego sadze ze jak na moje 17 lat to mam poukladane w glowie :)
i szczerze mowiac chcialabym miec dziecko, bo wiem ze dalabym rade ;)
kocham dzieci i zawsze z zazdroscia patrzylam na kobiety z brzuchem ...

i nie moge sie juz doczekac tego az skoncze szkole, wezme slub i ja tez bede chodzic z brzuchem :))
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

są puszczalskie i bezmyślne. O_o
acha i naiwne.
moja przyjaciółka była w ciazy ale poroniła w 6 miesiacu . . .
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

są puszczalskie i bezmyślne. O_o
acha i naiwne.
Racja ,ale na aborcje im pozwalasz.
Dzoana
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-10-01, 22:07

Post autor: Dzoana »

są puszczalskie i bezmyślne. O_o
acha i naiwne.
puszczalskie, bezmyślne? Nie wiem, nie znam przypadku. Jeżeli mówimy ogólnie, za pewne trafniejsze słowa: zbyt młode, nieodpowiedzialne, naiwne, niedoświadczone / nieuświadomione.
Czy są puszczalskie? za pewne nie znają jeszcze tego słowa na tyle dobrze, aby do takowej kategorii należeć.
Racja ,ale na aborcje im pozwalasz.
Aborcja? Mamy XXI wiek, jeżeli już popełniłeś mały błąd, współżyjąc, to nie mieszaj w to dzieciucha. Nie myślałaś współżyjąc, aby sie zabezpieczyć? Na drugi/trzeci dzień mogłaś jeszcze 'załagodzić skutki' swojego występku. Aby uniknąć malucha, którego za pewne ciężko by było wychować 16-letniej mamie xD
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

o nie mieszaj w to dzieciucha. Nie myślałaś współżyjąc, aby sie zabezpieczyć? Na drugi/trzeci dzień mogłaś jeszcze 'załagodzić skutki' swojego występku.
Wybacz ,ale to nie do mnie te słowa . :) Ja myślę co robię i nie jestem na tyle bezmyślna by uprawiać sex w podstawówce czy gimnazjum ;) a potem konsekwencje.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

puszczalskie hmm moze z tym słowem akurat przesadziłam no ale co ma do tego aborcja.?
pozwalam owszem ale tylko w pierwszych dniach ciąży.
Dzoana
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-10-01, 22:07

Post autor: Dzoana »

You_Like tak, tak przepraszam, te słowa nie były kierowane do Ciebie xD tylko taki ogólny apel to był xD ;)

Aborcja jest aborcją, nie ma znaczenia którego dnia ciąży. Jeżeli możemy uniknąć - unikajmy 'niechcianych' ciąż...ale jeżeli już sie stało, to czego nie braliśmy pod uwagę, musimy stawić temu czoło. Nie umiemy? Po urodzeniu oddajmy potomka rodzinie, która z chęcią malucha by przyjęła...ostatnią ewentualnością zawsze jest dom dziecka.. ale noworodki mają większe szanse na znalezienie rodziny... więc może mu się uda. Nie niszczy życia które otrzymał... niech przynajmniej ma okazje się nim nacieszyć.
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

adziłam no ale co ma do tego aborcja.?
Kochana to była aluzja tego co napisałaś w temacie o aborcji a tego jak określiłaś tutaj młode dziewczyny. ;) Nie zrozumiałyśmy a chodzi mi o to ,że skoro ja uważam ,że jak laska zaczyna uprawiać sex w tak młodym wieku co dla mnie jest chore to jak jeszcze zajdzie w ciąże ( z własnej bezmyślności ) to nie jest to dla mnie argument do aborcji. Ty zaś uważasz ,że jak młodo zaszła w ciąże to powinna mieć prawo do aborcji - dla mnie to idiotyczny powód . ;) taka dziewczynka powinna myśleć wcześniej. :)
ODPOWIEDZ