pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Aranżacja wnętrza

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Aranżacja wnętrza

Post autor: daga1998 »

Mnie się marzy garderoba. Szukałam jakichś wzorów na stronach firm oferujących aranżacje przestrzeni mieszkalnej i udało mi się znaleźć producenta, który wykonuje takie garderoby (http://www.aranzacjekuchni.com.pl/szafy ... -garderoby
), Czy ktoś miał może styczność z tą firmą, dobrze wykonują zabudowy? Zdjęcia mają fajne, ale ciekawa jestem jak w realu... Będę wdzięczna za odpowiedzi.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Czytałam ostatnio na Noy.pl jaka posadzka do łazienki byłaby najbardziej odpowiednia i szykuję się powoli do remontu. Mam zamiar postawić na biele i czernie, a do tego jakieś duże lustro.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ooo, zerknę na ten artykuł. Nie wiedziałam, że rodzaj posadzki w łazience powinien być inny.
Lamanka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-10-12, 15:30

Post autor: Lamanka »

Jakie znacie dobre programy do aranżacji wnętrz? Chodzi mi o darmowy program, w którym mogłabym ją wykonać.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

arja pisze:Czytałam ostatnio na Noy.pl jaka posadzka do łazienki byłaby najbardziej odpowiednia i szykuję się powoli do remontu. Mam zamiar postawić na biele i czernie, a do tego jakieś duże lustro.
Rozważ posadzkę bardzo nowoczesną, przypominającą posadzkę garażową Zarembaposadzki.pl firma, która wylewa m.in posadzki żywiczne. Na ich stronie zdjęcia realizacji.
kazik87
-#
-#
Posty: 320
Rejestracja: 2015-04-16, 11:39

Post autor: kazik87 »

Wracając jeszcze do tematu płytek to na widziałem nowości w sklepie internetowym pod adresem http://www.domlazienkaplytki.pl/oferta/panaria/ nie wiem od jak dawna istnieją, ale w ofercie jest ponad 10 firm, więc mają pojęcie o tym co robią.
Mzak
-#
-#
Posty: 46
Rejestracja: 2015-11-13, 12:49

Post autor: Mzak »

Niezwykle ważne jest również nowoczesne oświetlenie na enyoart.pl
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Mnie ostatnio zaczęły podobać się aranżację wnętrz w fioletowym wydaniu. Do tej pory byłam sceptycznie nastawiona do takiego rodzaju wykończenia ale patrząc na różne propozycje w internecie to zmieniłam podejście. Fioletowe wnętrza w mieszkaniu mogą być bardzo efektowne i łatwo można do nich dobrać kontrastujące dodatki oraz meble. Można bawić się z odcieniami i kompozycjami kolorystycznymi.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

Muszę się przyjrzeć tym pomysłom
Malanga90
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-02, 08:29
Kontakt:

Post autor: Malanga90 »

A co myślicie o sztukateriach we wnętrzach? Podoba Wam się takie rozwiązanie, czy jednak wolicie tradycyjne i mniej szalone?
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Mi się nie podoba. Wolę bardziej nowoczesne wnętrza, a tam taka sztukateria nie pasuje.
Mlenax
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-02-18, 15:39
Kontakt:

Post autor: Mlenax »

Ja też lubię bardzo nowoczesne wnętrza. Bardzo mi się podobają takie, w których jest bardzo dużo metalu.
Awatar użytkownika
Miumi08
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-02-16, 19:04
Lokalizacja: Chojnice

Post autor: Miumi08 »

arja pisze:Czytałam ostatnio na Noy.pl jaka posadzka do łazienki byłaby najbardziej odpowiednia i szykuję się powoli do remontu. Mam zamiar postawić na biele i czernie, a do tego jakieś duże lustro.
Świetne rozwiązanie do łazienki. Niestety jest to bardzo ciężkie do utrzymania w czystości.
Kop studnię, zanim będziesz miał pragnienie.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Otóż to. Pięknie to wygląda, ale niestety nie jest funkcjonalne.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

A czy myśleliście o tym, żeby odmienić trochę wnętrze za pomocą poduszek na krzesła? Moim zdaniem jest to całkiem dobry pomysł, tym bardziej, że jest tani i prosty.
ODPOWIEDZ