pompy abs, abs pump

wiercenie studni

O co chciałbyś zapytać Boga?

Twoje życie religijne, wiara, przynależność do religii.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Czy to, że nie każdy jest szczęśliwy to tylko wina ludzi.
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

Myślę ,że gdybym zaznała tekiego zaszczytu i go spotkała to raczej nie zadręczałabym Go pytaniami o sens cierpienia tylko spytałambym się Dlaczego na ziemi jest tak mało ludzi z poczuciem humoru??(zdrowym poczuciem humoru)
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

czy gdy umrę będę miała okazje jeszcze ich spoktać? albo czy spotkam tych co niego są?
Awatar użytkownika
reds
-#
-#
Posty: 96
Rejestracja: 2009-07-28, 12:24

Post autor: reds »

Ja jakbym się miał z Nim spotkać to nie pytałbym o to czemu jest źle, czemu jest tak a nie tak, blebleble....
Po prostu bym sobie z Nim porozmawiał tak ogólnie. A nie o jedną sprawe bym się zapytał i o coś poprosił.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Miałabym tyle pytać , że chyba bym Go zamęczyła ;)
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Czy trafię jakimś cudem do Raju, o ile takowy istnieje.
Myślę ,że gdybym zaznała tekiego zaszczytu i go spotkała to raczej nie zadręczałabym Go pytaniami o sens cierpienia tylko spytałambym się Dlaczego na ziemi jest tak mało ludzi z poczuciem humoru??(zdrowym poczuciem humoru)
Jasne. Po co Ci wiedzieć pierdoły tego typu, ludzi nie naprawisz, a skoro mogłabyś spytać o coś, co dotyczy Ciebie?
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

Piredoły tego typu??? Ja nie uważam że to jest pierdoła.
A niezapytałabym o siebie dlatego ,że wszytsko co chcę o sobie wiedzieć jest we mnie tylko musze się do tego dokopać. Pozatym nie chciałabym wiedziec nic o mojej przyszłości bo po co czytac książkę skoro wiesz co się wydarzy i jak to się skończy??
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Dlaczego daje życie skoro je zabiera.. ?
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Igniis pisze:Piredoły tego typu??? Ja nie uważam że to jest pierdoła.
A niezapytałabym o siebie dlatego ,że wszytsko co chcę o sobie wiedzieć jest we mnie tylko musze się do tego dokopać. Pozatym nie chciałabym wiedziec nic o mojej przyszłości bo po co czytac książkę skoro wiesz co się wydarzy i jak to się skończy??
Po pierwsze, nie nadużywaj znaków interpunkcyjnych, bo to wygląda nieestetycznie.
No okej, Twoje pytanie, Twoja wola. Ja tylko bym wolała dowiedzieć się czegoś, co mi się przyda w życiu, czy całe to pi***olenie na temat tych przykazań jest prawdziwe i co na prawdę jest po śmierci.
Awatar użytkownika
Igniis
VIP
VIP
Posty: 15
Rejestracja: 2009-07-26, 20:01

Post autor: Igniis »

Hmm.... z tego co napisałaś można wywnioskować ,że wierzysz w samo istnienie Boga ,ale już nie w Kościół i nauke ,którą on głosi. Jeżeli tak jest to rzeczywiście masz prawo się dziwić dlaczego "tylko" o poczucie humoru zapytała Boga. Lecz ja wierzę w naukę Kościoła i dla mnie to co dzieje się z nami po życiu i słuszność przykazań jest oczywiste. Tylko co do księży ma czasami poważne wątpliwości.
P.S: jeżeli wieloktrotne używanie znaków zapytania Ci przeszkadza to w wypowiedziwach kierowanych bezpośrednio do Ciebie nie będę ich używała wieloktotnie.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Bóg stworzył świat - na tym skończył się jego wkład w całe to istnienie, tak uważam.
P.S: jeżeli wieloktrotne używanie znaków zapytania Ci przeszkadza to w wypowiedziwach kierowanych bezpośrednio do Ciebie nie będę ich używała wieloktotnie.
Byłabym wdzięczna. ;)
Awatar użytkownika
usiek
-#
-#
Posty: 307
Rejestracja: 2009-09-09, 20:01
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: usiek »

Zapytałbym o to, jaką drogą iść... Do czego dążyć.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Zapytałabym go jeszcze czy to prawda , że jesteśmy skazani na swój los z góry czy sami go tworzymy .
damyrade1990
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2009-10-04, 10:19

Post autor: damyrade1990 »

Co się ze mną stanie po śmierci ?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jak to jest, że jedni ludzie doświadczają w życiu więcej szczęścia od innych?
W sumie to nie wiem czy byłabym w stanie zadać jakiekolwiek pytanie. Pewnie po prostu bym się cieszyła jego obecnością. Nie wydaje mi się, żeby w takim momencie mój mózg pracowałby na tyle, by pytać. A może, kiedy bym Go spotkała te wszystkie pytania byłyby dla mnie po prostu bez znaczenia, wobec tego gdzie się znalazłam?
ODPOWIEDZ