pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Tatuaż

Kolczyki, tatuaże, paznokcie... czyli nowe trendy w modzie i styl ubierania się.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

lubię. chciałabym sobie zrobić, np. pacyfkę na nadgarstku albo podpis na szyi( coś typu Rihanna): http://lula.pl/lula/1,95647,8256010,Rih ... _szyi.html
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

od dawna marzy mi się jaszczurka na brzuchu. Wszyscy odradzają bo wiadomo po ciąży na pewno nie będzie to ciekawie wyglądać, ale może akurat nie było by aż tak tragicznie w końcu nie chce jakiegoś ogromnego jaszczura tylko malutką jaszczurkę po boku :P Chociaż być może do 18 jeszcze mi się zmieni zdanie
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

ja osobiście nie jestem za tatuażami.
a inaczej- duża ich ilosc albo duzy tatuaz mnie obrzydza i kojazy mi sie z brudem xDD

a jesli jest maly dyskretny w fajnym miejscu to owszem moglabym sobie zrobic i ladnie to wyglada.
a fajne dla mnie miejsce to np nadgarstek- bardzo mi sie podoba w tym miejscu tatuaz.
lub gdzies z tylu na szyji chociaz z racji tego ze mam dlugie wlosy to bym musiala zrobic sobie z boku bardziej. ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

W sumie to tak, chciałabym jednak. Wytatuować sobie taki malutki księżyc. Tylko na razie nie mam pomysłu gdzie konkretnie ;D.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Odpowiedni tatuaż w odpowiednim miejscu wygląda według mnie bardzo dobrze. Pokazuje osobowość człowieka... W przyszłości z pewnością sobie zrobię. Co to będzie i jakiej wielkości - dokładnie nie wiem, zapewne jakieś obręcze wokół bicepsów czy nadgarstków :)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Eleazar pisze:Odpowiedni tatuaż w odpowiednim miejscu wygląda według mnie bardzo dobrze.
bardzo dobre słowa Trzeba znać przede wszystkim umiar i żeby wygladało to estetycznie :)
Owieczka
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2010-12-08, 19:20

Post autor: Owieczka »

Tatuaż uzależnia ;)
Ja mam dwa tatuaże które uwielbiam, i szykuję się na trzeci.
Mam inną złotą zasadę - robię je w takich miejscach, żeby można było je w razie co łatwo schować.
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Mi sie tatuaże podobają, oczywiście co za dużo to niezdrowo. W przyszłości na pewno sobie zrobię tatuaż, na pewno będzie coś znaczył. Nie chcę, zeby to był bezsensowny rysunek, chcę aby przypominał mi o kimś lub o czymś. ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

marzy mi się tatuaż na nadgarstku. Jeszcze nie wiem jaki dokładnie. Choć z drugiej strony tatuaż na nadgarstku jest bardziej bolesny niż na innej części ciała, poza tym trudniej mi by było ć pracę z tatuażem z, bądź co bądź, widocznym miejscu
Awatar użytkownika
Galna
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2010-12-17, 19:23
Lokalizacja: MP.

Post autor: Galna »

Mam 4 tatuaże z czego 1 jest dość duży (na cała łydkę) a pozostałe mniejsze, tzn wytatuowana data, cytat i mały symbol.. I wątpię żeby jeszcze jakieś powstał, chyba że z tatuaży bio :)
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Marzy mi się tatuaż ale nie do końca wiem gdzie. wiem już taki wzór tylko na miejsce nie moge się zdecywać.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

kakaowa177 pisze:Marzy mi się tatuaż ale nie do końca wiem gdzie. wiem już taki wzór tylko na miejsce nie moge się zdecywać.
jaki wzór, pochwal się ;>
Awatar użytkownika
Kvasia
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2011-03-21, 10:35
Lokalizacja: Radzionków

Post autor: Kvasia »

ja bym chciała na karku takiego koliberka : D
Awatar użytkownika
Barbiee
-#
-#
Posty: 37
Rejestracja: 2011-04-08, 13:15

Post autor: Barbiee »

ja chcę sobie zrobić wzdłuż kręgosłupa napis
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

ja chcę sobie zrobić wzdłuż kręgosłupa napis
jakiś konkretny?
ODPOWIEDZ