pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przeklinanie

Rozmowy na temat używek i nałogów.
logika
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2011-10-06, 12:28

Post autor: logika »

Wbrew pozorom przeklinanie coraz częściej staje się nałogiem i razi przebywających z nami ludzi. I nie mam tu na myśli babć, które upominają nas w autobusie, ale naszych bliskich, których często zaczyna to już męczyć. Nawet gwiazdy muzyki, aktorzy, czy modelki są krytykowane za używanie wulgaryzmów. Wystarczy sobie o tym poczytać na [ciach] żeby zrozumieć skalę problemu
Ostatnio zmieniony 2011-10-08, 23:47 przez logika, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Naprawdę rzadko przeklinam. Tylko jak ktoś mnie bardzo, ale to bardzo wyprowadzi z równowagi. Wczoraj mi się zdarzyło i szczerze, z całego serca... Nie, chwila. Nie żałuję. Cóż, jak Sel sobie przeklnie to ma powód i nie ma czego sobie wyrzucać.
Ale nie znoszę wysłuchiwania czyichś przekleństw w nadmiarze, gdy słyszę rozmowę, w której co chwilę pada nieładne słowo moje uszy wołają o oddalenie się od miejsca karygodnych, językowych wykroczeń. :roll:
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

Przeklinam, ale z umiarem i wiem kiedy nie wypada. Robię to głównie wtedy gdy chcę wyrazić emocje pozytywne jak i negatywne. Nie będę ukrywać, że chyba te wyrazy z r są najczęściej prze zemnie używane. :) W każdym bądź razie nie lubię jak ktoś przeklina rażąco a szczególnie gdy robi to nadmiernie kobieta.
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Ja też z umiarem, ale jak mnie coś zaboli albo sie zdenerwuje, to puszczam wiachę :)
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Rzadko przeklinam.
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Te wyrazy już mi teraz same wchodza w zdanie, podświadomie nie jestem w stanie ich zatrzymać xD
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

edziuniek pisze:Te wyrazy już mi teraz same wchodza w zdanie, podświadomie nie jestem w stanie ich zatrzymać xD
mam dokładnie to samo :D
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

No jak pisze na forum to się bardziej skupiam na tym co pisze to jakoś tak sie da powstrzymać.
Ale jak normalnie sie rozmawia z kimś to nie jestem w stanie tego opanować.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

To przykre.
Awatar użytkownika
mathew17
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2011-11-29, 17:58

Post autor: mathew17 »

ja tam nie przeklinam przy dziewczynach, a tak jak gadam z kolegami to mi się zdarza ;d
Awatar użytkownika
my_myself
VIP
VIP
Posty: 14
Rejestracja: 2012-01-22, 13:13
Lokalizacja: Poznań

Post autor: my_myself »

Przyznam przeklinam, ale to nie z własnej woli. `Bo inni to ja też` :roll: ale staram się być sobą. Uważam, że przeklinanie nie jest niczym złym, ale w umiarze. A jak ktoś przeklina bo chce być cool = irytują mnie takie osoby. Nieraz mi się zdarzyło przy rodzicach przeklnąć tak bezmyślnie.. Dlaczego. ? Bo się do tego przyzwyczaiłam. Znam dzieciaki, z 1 podstawówki które zamiast `kurcze` jadą ostro, normalnie powiedzą słowo na k i się śmieją. Nie jestem zza żeby przeklinać w miejsach publicznych zwłaszcza, tam gdzie są dzieciaki, a jak to one, lubią każdego naśladować.. :3
Awatar użytkownika
Cranche
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-02-04, 19:50

Post autor: Cranche »

Przeklinam tylko kiedy coś cutuję, albo opowiadam kawał. Ogółem bardzo sporadycznie. Nie znoszę, kiedy ktoś używa tego jako przecinki, czy jest to dziewczyna, czy chłopak.
Roadkiller
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-01-23, 14:37
Lokalizacja: GD/GCH

Post autor: Roadkiller »

Jeszcze nigdy nie przeklinałem... Po prostu nie ciągnie mnie do tego. A i to, że inni przeklinają to mi nie robi (no może jak niektóre "dziewoje" co drugie słowo to taki przerywnik stosują).
maniek111
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-27, 11:10

Post autor: maniek111 »

A ja jak szewc...
Lacoste24_pl
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2012-02-22, 21:32

Post autor: Lacoste24_pl »

ja osobiście uważam, że w ustach dziewczyny nie wygląda to za fajnie ;) rzadko przeklinam, ale zdarza mi się czasem kiedy jestem czymś zdenerwowana ;)
ODPOWIEDZ