pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomysł na biznes

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Pomysł na biznes to jedno, ale umiejętnie nim zarządzać i utrzymać na wysokim poziomie, to zupełnie co innego. Biznes może dzisiaj założyć praktycznie każdy, to żaden problem. Nie ma w tym nic skomplikowanego. Trzeba walczyć o swoje miejsce na rynku i o zainteresowanie klientów. Dlatego warto szukać nowych miejsc gdzie reklamować firmę jak silesiasmile.pl, gdzie każdy przedsiębiorca ma możliwość zaprezentowania swoich mocnych stron, zainteresować swoją działalnością i zachęcić do skorzystania z jego usług.
karolina_61866
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2016-04-05, 16:52

Post autor: karolina_61866 »

Myślicie, że wiecie wszystko o własnym biznesie? Tu jest dla was ciekawa strona https://wfirma.pl/lista-plac-online

Umowy - nic prostszego! Łatwo i zgodnie z prawem sporządzisz umowy o pracę,
Lista płac - klikasz i generujesz. Po prostu klikasz a system sam tworzy listy płac, rachunki za zlecenie i wykonanie dzieła.
Podatki i ubezpieczenia pracowników. Sporządzanie deklaracji ZUS, wyliczenie podatku, PIT-11 oraz zeznania PIT-4R ograniczone do jednego kliknięcia.
Ganic
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-07-16, 11:29

Post autor: Ganic »

Zależy też w jaką branżę chcesz uderzać i w czym czujesz się dobrze. Nie obejdzie się też bez systemu informatycznego, który wspomoże Twoją pracę. Mówię tu o takim rozwiązaniu jak np. http://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-produkcji akurat dla produkcji, ale te systemy sprawdzają się w każdej branży. Zresztą poczytaj sobie i się przekonasz czy chcesz w to iść czy jednak jeszcze poczekać.
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

My całkiem niedawno założyliśmy warsztat samochodowy. Chcieliśmy, żeby wszystko było dobrze wykonane i postawiliśmy na wysokiej jakości posadzki betonowe. Wiadomo, nikt nie chce co chwilę robić remontu. U nas wygląda to tak:

Obrazek
dnowaczek87
-#
-#
Posty: 114
Rejestracja: 2015-10-20, 12:43

Post autor: dnowaczek87 »

Witaj, oczywiście założenie firmy to raz, dwa reklama ale pozostaje jeszcze trzecia kwestia - jakieś oprogramowanie które skutecznie pomoże Ci w biznesie. Mowa o tym cdn optima
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

W obecnych czasach wiele osób podąża w kierunku gastronomii, ponieważ to bardzo opłacalny biznes. Aby wyróżnić się na tle konkurencji, zobaczcie solanki do szynek kruchych na tonato.pl/produkty/solanki. Produkcja własnych wyrobów mięsnych sprawi, że klienci zaczną wybierać Wasz lokal.
Ajlar
-#
-#
Posty: 125
Rejestracja: 2016-01-28, 19:55

Post autor: Ajlar »

Hej - tutaj http://biznespodmarketem.pl - macie 2 pomysly na wlasny biznes. Moze akurat ktorys z Was komus podpasuje? Swoja droga - nie widzialam jeszcze pod Kaufem w moim miescie np takiego samochodu-pizzeri, a Wy?
Awatar użytkownika
Samson20
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2016-01-25, 15:29
Lokalizacja: Skierniwice

Post autor: Samson20 »

Niektóre bardzo fajne
Brzmi jak raj, ale piekło, gdy się przyjrzysz.
Macob
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-20, 10:39

Post autor: Macob »

Pomysłów na biznes jest dużo - o wiele gorzej z realizacją... niestety....
maszyna12
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2014-10-29, 15:32
Kontakt:

Post autor: maszyna12 »

Ja myślałam o jakiejś inwestycji , co o tym sądzicie?
Dobre firmy charakteryzują się szybkością działania i dobrą obsługą klienta - wystarczy spojrzeć na druk na szkle
dekoder29
-#
-#
Posty: 81
Rejestracja: 2016-07-06, 19:42

Post autor: dekoder29 »

Zastanawiam się nad założeniem własnego warsztatu samochodowego. Jestem mechanikiem z wykształcenia, mam spore doświadczenie, więc myślę, że to dobry kierunek rozwoju. Będzie mi potrzebny odpowiedni system informatyczny do prowadzenia firmy? Widzę, że takie systemy istnieją nawet dla przychodni zdrowia http://www.mediporta.pl/, więc dla mojej branży pewnie też coś jest.
Ganic
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-07-16, 11:29

Post autor: Ganic »

Pod kątem prowadzenia firmy i ułatwień to zastanów się jeszcze nad wprowadzeniem elektronicznego obiegu dokumentów. Przykładem jest strona internetowa http://portalerp.pl/elektroniczny-obieg-dokumentow gdzie fachowcy opisują działanie systemów i pokazują jak je wykorzystać. Być może to będzie skuteczne rozwiązanie, zerknij w wolnej chwili.
griller
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2016-08-15, 22:00

Post autor: griller »

Teraz najważniejszy jest handel - jak to śpiewał Maleńczuk - liczy się to, by drogo sprzedawać a tanio kupować. Zobacz, na co teraz jest największe zapotrzebowanie. I co widzisz? Nie patrz na komputery, tablety, komórki - to jest temat z niską marżą. Zobacz na ten sklep z prostowarkami. Cały czas mają ruch i cały czas jest zapotrzebowanie na ich asortyment.
Joamma
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2016-02-29, 13:58
Kontakt:

Post autor: Joamma »

Wydaje mi się że fajnym pomysłem byłoby zakupienie kilku foteli masujących na monety i ustawienie ich w centrach handlowych lub fitness klubach. Jak mam okazję to korzystam z takich urządzeń.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Pomysł na biznes to jedno i tylko jeden z licznych stopni do pokonania. Firma musi się nie tylko utrzymać na rynku, ale i cały czas rozwijać, dlatego bardzo ważne są między innymi szkolenia. Warto jest przede wszystkim pamiętać o szkoleniu z komunikacji, dzięki czemu kompetencje i umiejętności pracowników wciąż będą rosnąć, podobnie jak i firma będzie się coraz lepiej rozwijać.
ODPOWIEDZ