cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

obuwie robocze lublin

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
rum
-#
-#

obuwie robocze lublin

Post autor: rum »

Tutaj: obuwie robocze lublin można znaleźć wspomniane obuwie ochronne. Spełniające wymagania BHP dla wielu branż. dzieki czemu bezpieczeństwo gwarantowane.
Awatar użytkownika
The Chosen One
-#
-#

Post autor: The Chosen One »

Niestety żadna odzież robocza nie będzie w stanie zagwarantować całkowitego bezpieczeństwa, przez co tym bardziej konieczne jest zwrócenie uwagi na to, by poszczególne elementy ubioru były naprawdę solidnie wykonane. Sporo osób kupuje odzież roboczą w firmach pokroju Zet4 i z jednej strony wcale się nie dziwię, bo ich buty, czy kurtki są naprawdę niezłej jakości. ;)
"If the sky were to suddenly open up... there would be no law... there would be no rule."
goral33
-#
-#
Kontakt:

Post autor: goral33 »

Tak jak wspomniał The Chosen One - odzież roboczą należy kupować tylko u sprawdzonych firm. Mi się zdarzyło kupować ciuchy do firmy budowlanej mojego kolegi.
Postawiłem oczywiście na polską szwalnię i sprzedawcę - http://markol.net.pl. BARDZO polecam.
napomocyn
-#
-#

Re: obuwie robocze lublin

Post autor: napomocyn »

Ja sobie w tym roku kupiłem ogrzewaną kurtkę od milwaukee, jest wygodna, dobrze uszyta, tył ma lekko przedłużany. Można swobodnie podnieść ręce do góry jeśli tego praca wymaga. Material wygląda na trwały
ODPOWIEDZ