pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przepraszam

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Potrafię powiedzieć ,,przepraszam", o ile wiem, że to ja zawaliłem. I to na prawdę zawaliłem, a nie jakaś głupota. Co nie znaczy, że nadużywam tego słowa. W przypadkach mniej ważnych, typu nadepnięcie kogoś, popchnięcie, etc. sądzę, że wystarczy najzwyklejsze sorry. Chyba, że to osoba dorosła.
Destroy pisze:Denerwuje nie też takie przepraszanie "na siłę"
Zgadzam się z tym. Jeśli już przepraszamy, to powinniśmy sobie wszystko przemyśleć, itd,a nie robić tego automatycznie, jak roboty.
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Jak kogoś uraziłam, to bez problemu mi to przychodzi, jak kogoś popchnę/nadepnę to tez mówie przepraszam ew. sorry ... zalezy
Anubis pisze: Zgadzam się z tym. Jeśli już przepraszamy, to powinniśmy sobie wszystko przemyśleć, itd,a nie robić tego automatycznie, jak roboty.
Nie toleruje jeszcze przepraszania, żeby kogoś ośmieszyć...
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Irytacja pisze:Nie toleruje jeszcze przepraszania, żeby kogoś ośmieszyć...
Możesz podać jakiś przykład? Bo nie do końca potrafię sobie to wyobrazić.
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Anubis pisze: Możesz podać jakiś przykład? Bo nie do końca potrafię sobie to wyobrazić.
Ostatnio "koleżanka" sobie takie cos wymyśliła w stosunku do mnie. Siedziały całą paczką przed komputerem, ja po drugiej stronie, niby za wszytko przeprasza, żebyśmy znowu były przyjaciółkami itp. a na następny dzień jakieś głupie uśmieszki, obgadywanie itp.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Irytacja pisze:żebyśmy znowu były przyjaciółkami itp. a na następny dzień jakieś głupie uśmieszki, obgadywanie itp.
znam to. Przepraszają patrzą, czy tym razem też się "nabierzesz" a następnego dnia znów się nie odzywają :roll:
Awatar użytkownika
Irytacja
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-12-03, 20:30

Post autor: Irytacja »

Destroy pisze: znam to. Przepraszają patrzą, czy tym razem też się "nabierzesz" a następnego dnia znów się nie odzywają :roll:
+robią jakieś świństwa ;x
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Szczerze powiedziawszy czasem ciężko przechodzi to przez gardło, ale jeśli wiem, że to ja zawiniłam to wtedy przepraszam, a nie czekam dumna, aż ktoś zrobi to za mnie. Źle się czuję, kiedy to ja popełnię błąd, a ktoś biegnie do mnie z przeprosinami, żeby tylko załagodzić sytuację i żeby wszystko wróciło do normy.
Awatar użytkownika
Hendoslaw
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-01-07, 21:33
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Hendoslaw »

Teraz to się chyba mówi "sorry" czy coś takiego. Ja nie mam z tym problemu, jezeli zrobie komuś krzywde.
Awatar użytkownika
Psychodela
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-09, 16:42

Post autor: Psychodela »

Nie mam z tym problemu. Jeżeli czuję się za coś winna po prostu - przepraszam.
Awatar użytkownika
Bliss
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-12, 21:11

Post autor: Bliss »

Jeżeli zrobię coś co nikogo nie zraniło; popełnię mały błąd - owszem, bez żadnego zastanowienia umiem powiedzieć "przepraszam", jeżeli jednak zawiniłam w poważny sposób, jest dużo trudniej, duuuuuuuużo...
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

jeśli zawinię, to przepraszam. przynajmniej staram się.
Awatar użytkownika
xCassie.
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2011-01-13, 09:15
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

Post autor: xCassie. »

ja też nie mam problemu. nie toleruję 'sorry' jeśli chodzi o coś poważnego
Awatar użytkownika
churnchill
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-02-13, 22:43
Lokalizacja: ass

Post autor: churnchill »

jeśli mam świadomość lub ktoś mi uświadomi, że to ja się myliłam lub zrobiłam coś źle, to tak - przepraszam. na ogół nie mam problemów z tym słowem, ale prawie nigdy nie używam go wobec mojej mamy, po prostu nie potrafię, czego żałuję.
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Nie mam w zwyczaju przepraszać innych. Nie ma sensu by tego robić, jeżeli kogoś zraniłam swoim błędem widać nie był on bez winy. Jeżeli ktoś gra fair ze mną, to rzadko zdarza mi się popełniać błędy.
ODPOWIEDZ