pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nawiązywanie nowych kontaktów

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Gabriel1991 pisze:podszedł do was chłopak na mieście i zaczął gadać co byście zrobiły i co myślały
Zależy o czym zacząłby rozmawiać wtedy jakieś wnioski bym wyciągnęła a nie chce uogólniać co bym myślała, czuła itp. Jeśli jestem sam na sam z obcym facetem wolę być ostrożna a jeśli wokół mnie są jacyś ludzie i o ile rozmówca mnie zaciekawi to czemu miałabym to od razu zakończyć?;]
Awatar użytkownika
Gabriel1991
-#
-#
Posty: 361
Rejestracja: 2010-04-02, 22:14
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Gabriel1991 »

Hmm to widać ze może kiedyś warto spróbować chyba musze dostać jakiś impuls by sie zdecydować
Dziękuje za odpowiedzi dobrze wiedzieć co kobiety o tym myślą
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Kiedyś przychodziło mi to z wielkim trudem, ale z czasem im więcej wychodziłam do ludzi tym było lepiej, teraz mogę bezpośrednio rozpocząć gadkę z kimś kogo widzę po raz pierwszy. Może i nie z każdym, bo wiadomo nie każdy na pierwszy rzut oka przypada do gustu i nie z każdym da się znaleźć wspólny temat. Ale powiedziałabym, że raczej nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

kiedyś miałam z tym problem. byłam raczej cichą osobą, nie wyróżniającą się z tłumu to i rozmowa z ludźmi szła mi ciężko.

teraz to się zmieniło. cały czas walczę z nieśmiałością. dużo też pomogła tutaj fotografia i spotkania z nowymi ludźmi na sesjach czy warsztatach. łatwiej mi się rozmawia z nowo poznanymi osobami. no... jeszcze przy przystojnych chłopakach odzywa się moja nieśmiałość i mnie zatyka ^^
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Czy łatwo nawiązuję nowe kontakty? Chyba tak. Nie mam jakiejś bariery, jakiegoś strachu.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Oj ja nie mam kłopotów z tym, jestem taka osoba, że od razu mam ok kontakt.
Elwiraaa:)
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2010-12-06, 15:38

Post autor: Elwiraaa:) »

Co do zawierania nowych kontaktów to bez problemu sobie dobrze radze;p hehe xd
Awatar użytkownika
Ema
-#
-#
Posty: 248
Rejestracja: 2010-12-05, 14:53
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: Ema »

Zazwyczaj nie mam problemów z nawiązywaniem nowych znajomości ;p
Awatar użytkownika
Bliss
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2011-01-12, 21:11

Post autor: Bliss »

Kiedyś byłam osobą zamkniętą, nie umiałam łatwo nawiązywać kontaktów, wstydziłam się siebie. Zmieniłam się, teraz jest okej, jestem śmiała i otwarta.
Awatar użytkownika
Wicia
-#
-#
Posty: 140
Rejestracja: 2010-10-26, 19:23
Lokalizacja: Polska

Post autor: Wicia »

Dla mnie to katorga. Zazwyczaj mam wrażenie, że po paru minutach nowo poznana osoba ma mnie dość (co w sumie nie jest takie dziwne :D ) No i pozostaje jeszcze problem znalezienia wspólnego tematu do rozmowy.
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

U mnie też raczej z tym ciężko, chociaż po wejściu do liceum widzę postęp i jest jakoś lepiej i łatwiej mi nowe kontakty nawiązywać. Nie jest to jeszcze coś rewelacyjnego, ale jest. Poza tym jakoś specjalnie nie zależy mi na nowych kontaktach. Mam swoją grupkę znajomych, dobrze się przy nich czuję, po co mi więcej? :mrgreen:
Ruth
-#
-#
Posty: 265
Rejestracja: 2011-02-14, 15:28

Post autor: Ruth »

Kiedy chcę to mogę wiele, ale w zasadzie to rzadko chcę. Nie przepadam za ludźmi.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Lubie poznawać nowych ludzi i łatwo mi to przychodzi. Staram się wtedy nie myśleć co ta osoba o mnie myśli. Kiedyś było to dla mnie trudne ( gimnazjum ) bo zawsze zastanawiałam się jak wyglądam, co o mnie pomyśli czy zrobie dobre wrażenie. Teraz widzę postęp ;D
najwięcej ludzi poznaję przez interenet.
gienek55
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-02-15, 14:29

Post autor: gienek55 »

Nie należę do zbyt otwartych ludzi. Wybieram sprawdzone miejsca. Czuję się dobrze w otoczeniu bliskich mi osób. Nie biegam w poszukiwaniu nowych znajomości. Dobrze mi w moim małym świecie.
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

Ja lubię poznawac nowe osoby ,ale nie fałszywe i wredne proste :)
ODPOWIEDZ