pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mecze

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Mecze

Post autor: Empatia »

Chodzicie na mecze? Na jakie?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nie chodzę, ale bardzo lubię oglądać na żywo. Wtedy lubię każdy sport. Do oglądania meczu na żywo miałam okazję tylko w szkole, ewentualnie na rozgrywkach sportowych w mojej i pobliskich miejscowościach ;)
Nigdy nie byłam na jakimś wielkim meczu.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Nie lubię, nie chodzę. Nie rozumiem jak można ekscytować się tym że grupa facetów w getrach biega za piłką. Pominę już fakt jak to robią. To nie na moje zdrowie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

psychiczna pisze:Nie rozumiem jak można ekscytować się tym że grupa facetów w getrach biega za piłką. Pominę już fakt jak to robią. To nie na moje zdrowie.
Dokładnie.
Nie chodzę na meczę. Nawet w Tv nie oglądam.
Z tego co dzieje się na boisku to potrafię rozpoznać tyle, że jest bramka bądź wcale jej nie nie ma, chociaż nawet z tym mi ciężko idzie...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Popieram dziewczyny, byłam na jedym meczu drużyny, ktora grała w okolicy, bo kolega mnie namówił. Nawet zasad nie znam.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Wcześniej chodziłam często, teraz sporadycznie. Ale przypuszczam, że to się zmieni i będę chodzić częściej. Wolę oglądać mecz na żywo niż przed telewizorem. zdecydowanie. W TV nie oglądam żadnych meczy, natomiast na żywo-bardzo lubię. Całkiem inaczej to wygląda i te emocje... :mrgreen: bezcenne. Oczywiście mówię tutaj o meczach Korony Kielce.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

maadzia13 pisze:Całkiem inaczej to wygląda i te emocje... :mrgreen: bezcenne.
Dokładnie.
Pamiętam jak swego czasu chodziłyśmy z koleżankami na rozgrywki koszykówki i grali nasi koledzy. Dziewczyny stwierdziły, że mogę iść na komentatora, "ale nie, bo wszystkim bębenki popękają" tak się darłam :D Uwielbiam te emocje xd Dwa razy po meczach miałam zapalenie gardła^^
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

kiedyś często chodziłam na mecze piłki nożnej Teraz im jestem starsza to nie mam na to czasu albo mnie leń ogarnia mimo że mam 3 min drogi do stadionu. uwielbiam mecze ale teraz to raczej pozostaje telewizja.
Jigga
-#
-#
Posty: 115
Rejestracja: 2009-08-26, 00:05
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Jigga »

Byłam kilka razy na meczach piłki nożnej i kilka na siatkówce. Atmosfera jest świetna. To nie to samo co oglądanie meczu w telewizji ;)
Awatar użytkownika
PomylOna
-#
-#
Posty: 259
Rejestracja: 2009-06-23, 20:29

Post autor: PomylOna »

Nie lubię meczy... Byłam na jednym - zostałam zmuszona przez tate.
Faceci z krzywymi nogami biegającymi za jakimś flakiem w ciapki.
Koziołki, fikołki - nie wiadomo jak to nazwać...
No i jeszcze wąchanie potu sąsiada obok...
Nie, nie. Nienawidzę tego.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Uwielbiam mecze na żywo. Tyle ludzi z różnych warstw społecznych, każdy jest indywidualnością, ale zebrani w tym jednym miejscu tworzą taką jedność, połączył ich jeden cel, kibicować swojej drużynie. Świetna sprawa, atmofsery jaka jest na meczach nie da się opisać, po prostu duch walki jest wyczuwalny w powietrzu. Teraz mniej chodzę, ale kiedyś bardzo często chodziłam na siatkówkę. Byłam też na jakimś tam ważnym meczu piłki nożnej, Polska - Belgia chyba, w Chorzowie. Nie przepadam za piłką, ale atmosfera mnie porwała. ;)
Tusia
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-01-17, 15:08

Post autor: Tusia »

Zgadzam się z poprzedniczką byłam na meczu piłki nożnej na stadionie Legii w Warszawie i mimo że wydawałoby się że to nie moje klimaty bawiłam się świetnie.
Powiem szczerze że jak oglądam MŚ szczypiornistów to nie dość fakt rozgrywek w Skandynawii to marzy mi się tak popłynąć tam ( wyczaiłam że są super oferty dla kibiców - [ciach] ) i być na meczu na żywo, a później jak kibice wracają po meczu dajmy na to jak po wczorajszym Polska Korea Płn to musi być dopiero klimat :)
Ostatnio zmieniony 2011-01-20, 11:00 przez Tusia, łącznie zmieniany 1 raz.
Vana
-#
-#
Posty: 149
Rejestracja: 2011-01-21, 19:31
Lokalizacja: Berlin

Post autor: Vana »

Chodzę na mecze żużlowe i koszykówki. Czasami też na piłkę nożną, ale tylko gdy gra moje miasto.
Zużel uwielbiam od zawsze, a w kosza sama gram, więc interesuję się tym.
ODPOWIEDZ