pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Nagły Atak Spawacza.

Dyskusje na temat piosenkarzy, piosenek, tekstów piosenek, teledysków i wszystkim co związane z muzyką.
Awatar użytkownika
NadcZŁOwiek
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2010-10-06, 07:16

Nagły Atak Spawacza.

Post autor: NadcZŁOwiek »

Co sądzie o tym b.kontrowersyjnym zespole.?.
Spotkałem się z wieloma opiniami na ich temat.
Od uznania ich za totalne dno, przez lekceważenie, aż do Opinii iż są Najlepszym zespołem HH jaki kiedykolwiek Istniał.
Osobiście plasuje N.A.S na 4 miejscu w swojej liście "Najlepszych Squadów HH."
Ich muzyka ma to COŚ. Każdy txt daje do myślenia. Od Durnych Porytych Kawałków typu "Kazió Wihóra", przez ocenę społeczeństwa, aż do dających b.wiele do myślenia tracków (m.in: Akt Łaski).
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Tak, dają do myślenia. Niestety, przekaz to nie wszystko. Żaden z raperów NAS nie ma porządnego flow, teksty stoją na bardzo niskim technicznie poziomie, bity słabe. Nie słuchałem wszystkich kawałków tego zespołu, nie śledziłem, jego historii, może nie znam jakichś kawałków, w których NAS prezentują wyżej wymienione wartości, ale ich styl i ogólne wrażenie po przesłuchaniu tych kilkunastu które znam, nie skłonił mnie do dalszego sprawdzania.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Słyszałam tylko "Aleja 6 grób nr 4" całkiem całkiem.
Mimo, że nie słucham takiej muzyki.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ziou pisze:Słyszałam tylko "Aleja 6 grób nr 4" całkiem całkiem.
Mimo, że nie słucham takiej muzyki.
Mhm, mogę się pod tym podpisać. Nic więcej nie znam, to nie moja 'działka'.
ToMaSz
-#
-#
Posty: 64
Rejestracja: 2011-02-17, 01:15
Lokalizacja: Z piekła rodem

Post autor: ToMaSz »

Dobra mimo że nie wchodzę na swój teren wpisując się o NAS. Ale jednak parę słów muszę napisać ponieważ jak widać nadeszła wielka reaktywacja spawacza i troszkę więcej ich koncertów jest obecnie. Ale co do zespołu tu tak średnio się dla mnie przedstawiają. Możliwe że jest to spowodowane tym że ja z innych jestem klimatów ale jednak coś porządnego robią też i im tego nie zarzucę.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Usłyszałam może z dwie piosenki. Wpadły w ucho, ale nie sięgam po więcej. Nie było tej specyficznej 'magii' sprawiającej, że mam ciarki na ciele i nie moge przestać słuchać danej piosenki. Wokalista ma dość dziwny wokal, nie przypadł mi za bardzo do gustu.
ODPOWIEDZ