pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Czaty

Sieć...
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Pamiętam początku posiada przeze mnie internetu, myślałam, że czat to takie miejsce gdzie mogę z kimś na poważnie porozmawiać i nawiązać znajomości. Szybko trafiłam na bezmózgich palantów lub "koniowalców". Odechciało mi się tam wchodzić.
Chociaż ostatnio z kumpelą robiliśmy sobie niezłe jaja z niektórych osób.
Arkovianin
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-08-05, 20:56

Post autor: Arkovianin »

Ja dość często czatuje ale macie racje,co raz więcej jest zboczeńców na czatach,ale zdarzają się i normalni ludzie. :) Zdarzają się także tak zwane parapety,nawet jednego udało mi się wkręcić na telekod do PLAY :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

M. pisze:Pamiętam początku posiada przeze mnie internetu, myślałam, że czat to takie miejsce gdzie mogę z kimś na poważnie porozmawiać i nawiązać znajomości.
Też tak myślałam. Strasznie się rozczarowałam. Tam bardzo ciężko znaleźć normalnych ludzi. Mówię głównie o czaterii, która zdaje mi się wylęgarnią zboczeńców i wariatów. Lepiej omijać.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

M. pisze:Chociaż ostatnio z kumpelą robiliśmy sobie niezłe jaja z niektórych osób.
haha, wczoraj tak właśnie zrobiłam

zauważyłam, że jak podpisuje się nickiem o damskiej końcówce (np.niemiła, itp), to piszą do mnie sami zboczeńcy. Zaś jak podpisze się inaczej (np. lubię filmy itp.), lub męskim nickiem (niemiły), to piszą do mnie również kobiety, które pytają czym się interesuje, itp. choć, nie przeczę, zdarzają się dziewczyny pytające na wstępie o dziwne rzeczy... :?
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

dzis czaty to zamierzchle czasy. teraz to sa kamery wideo, skype itd. czat kojarzy mi sie ze sciemniaczami
Awatar użytkownika
miz
-#
-#
Posty: 177
Rejestracja: 2010-10-09, 13:39
Lokalizacja: ja jestem?

Post autor: miz »

ale na czacie też kożesz mieć kamerke
mnie odrzucają strony typu czateria.pl lub inne, wolę posiedzieć z pięcioma osobami na IRC'u i jest zajegąbczasta atmosfera.
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Od zawsze uważałam, że czaty nie są dla mnie. Nie umiałam z nich korzystać tak, jak chciałam. Z czasem zaczęłam wchodzić na czat częściej (co tydzień, co dwa) i tak w niedługim czasie poznałam interesującego chłopaka. Ów chłopak stał się w chwilę potem(dokładnie tydzień i kilka godzin) moim chłopakiem. 2 razy spotkaliśmy się w realu, jednak odległość jaka nas dzieli (369 km) stała się barierą. Ale mniejsza z tym, wracam do tematu.

Czaty to fajna forma rozrywki. Trzeba jednak wejść do odpowiedniego pokoju i pisać z osobami, które wydają nam się interesujące, a nie z wszystkimi po kolei.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Czaty nie są dla mnie. Nie mogę się połapać w bałaganie tam panującym. Kiedyś korzystałem z czatów obrazkowych, ale po czasie mi się znudziły.
samuell
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2011-03-17, 14:43

Post autor: samuell »

Raczej nie czatuję, ale moze jutro... Na profilu Heyah na FB ma być czat z kotem Ryśkiem. Filmik reklamujący akcję zapowiada, ze to będzie niezła jazda ;)
http://www.youtube.com/watch?v=2330guIaMQA

Kiedyś siedziałem na polczacie i interii, ale teraz zdecydowanie bardziej wolę komunikatory, maile i facebook'a.
ODPOWIEDZ