pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Parada Gejów i Lesbijek

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

Raczej sprawa dotyczy dziewczyn
co druga dziewczyna jaką znam by to zrobila, np. z przyjaciółką, dla zabawy, a facet to już niechętnie, więc taki przykład dałem.
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

FunksterGangster pisze:
Raczej sprawa dotyczy dziewczyn
co druga dziewczyna jaką znam by to zrobila, np. z przyjaciółką, dla zabawy, a facet to już niechętnie, więc taki przykład dałem.
ok, ale jak ktoś juz wcześniej napisał, to, że dziewczyna raz czy dwa przeliże się z koleżanką, nie robi z niej lesbijki, ani nawet bi.
Poza tym, całowanie całowaniem, ale jeśli chodziłoby o seks, to już pewnie co druga chętna by nie była ;)
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

amanda pisze:ale jeśli chodziłoby o seks, to już pewnie co druga chętna by nie była
No na pewno nie, przecież seks to ''cudowny akt miłości pomiędzy dwoma kochającymi się osobami'', czy jakoś tak.
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

pazur pisze:A to homoseksualiści nie mają normalnego życia? :>

Owszem ludzie nie akceptują ich zboczenia i mają do tego prawo. Akceptacja nie równa się tolerancji, uprzedzam kolejne wypowiedzi.
Cywilizowany człowiek swojej seksualności na ulice nie wywleka.
Nie mówiąc już o tym, że jakakolwiek krytyka takich parad czy mniej lub bardziej obrzydliwych ekscesów spotyka się z oskarżaniem o homofobię i nietolerancję :roll:

Parady równości to po prostu jeden z elementów homopropagandy od początku do końca opartej na zakłamaniu.
Zgadzam się w 100%.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Dobrze,że jeszcze nie wymyślono parady golasów,to dopiero by było.A wracając do tematu skoro ktoś ma inną orientację seksualna,to niech tego nie reklamuje na lewo i prawo,bo to moim zdaniem żadna duma,nie ma się czym ani chwalić,ani szczycić.Dużo by o tym mówić.
Awatar użytkownika
Who's your dad?
-#
-#
Posty: 113
Rejestracja: 2011-11-20, 23:08
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Who's your dad? »

Ja nic nie mam do gejów i lesbijek, ale jak już chcą aby była ta tolerancja to niech nie zmuszają całych miast do oglądania tych cyrków z kolorowymi flagami. Dla mnie to nie jest normalne, gdy facet jest z drugim facetem bo gdyby to było naturalne to mogliby przedłużyć gatunek.....takie moje zdanie. Jak chcą sobie żyć razem to niech żyją, ale niech nie zmuszają mnie do "podziwiania tego".
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

W tych czasach praktycznie nic mnie nie zaskakuje także geje i lesbijki kompletnie mnie nie wzruszają i ich kolorowe manifestacje nawet z ciekawości bym mogła oglądać.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

W sumie z ciekawości robi się różne rzeczy,a patrząc na taką paradę,rzeczywiście można pooglądać sobie i zobaczyć różnych nieraz poprzebieranych dziwolągów.Swego czasu oglądałam taką paradę nie wiedząc o co chodzi,nawet mam zrobione zdjęcie z transwestytą o czym dowiedziałam się później kto to i co to za przemarsz.Można było się pomylić.
Awatar użytkownika
buds449
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2011-11-24, 15:08
Lokalizacja: Katowice

Post autor: buds449 »

dla mnie te manifestacje to jakaś żenada. wg mnie dużo jest niechęci do homoseksualistów właśnie dlatego, że tak się z tym obnoszą. na każdym kroku wykrzykują, że nie ma tolerancji i zrozumienia. przecież jakby tak nie było, to żaden z nich by się nie przyznał do tego jaką ma orientację, a tu proszę, nawet twarze z telewizji się przyznają, że wolą panów. homoseksualizm był od wieków, zawsze istniał gdzieś obok, więc niech tak też pozostanie. a tu jeszcze im się zachciało dzieci wychowywać, ale czy pomyśleli jak spaczą psychikę takiego dziecka?! dla mnie zgroza i robi mi się niedobrze na samą myśl, jak to wychowywanie może się skończyć
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

homoseksualizm był od wieków, zawsze istniał gdzieś obok
A dopiero śmiesznie się zaczynało jak sie ktoś dawaniej dowiedział o homoseksualizmie xD
Tam ogień oczyszczający czy obcinanie genitaliów kiedyś to była zabawa
Awatar użytkownika
Poqelin
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2010-11-30, 09:25

Post autor: Poqelin »

Moim zdaniem nie potrzebnie się afiszują i nie mają sami do siebie dystansu, a potem się dziwią, że radykałowie przychodzą ich bić i urządzać kontr manifestacje, nie jestem homofobem i toleruje homoseksualizm pod warunkiem nie wygląda zza każdego winkla, bo to denerwujące jest.
Awatar użytkownika
kidding ?
-#
-#
Posty: 68
Rejestracja: 2011-11-26, 20:13

Post autor: kidding ? »

nie mają sami do siebie dystansu,
Ciekawe, tylko, że sam fakt iż organizują takie parady ukazuje, że mają wręcz cholerny dystans do siebie, do swoich orientacji. Potrafią się wręcz bawić na cześć tego.
Braveyoungjable
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-11, 23:07

Post autor: Braveyoungjable »

Aż prosi się, żeby zacytować Janusza Korwina- Mikke. Czy widzieliście kiedyś na ulicy protestujących zwolenników miłości oralnej? Nie, bo seksualność jest indywidualną sprawą każdego człowieka i nie wychodzi się z takimi intymnymi tematami na ulicę. To samo jest z gejami, jeśli koniecznie chcą być małżeństwem, prawo nie zabrania im utworzenia sobie spółki o nazwie "Małżeństwo Kowalskiego z Nowakiem". Jeśli małżeństwo kobiety z mężczyzną ma już jakieś przywileje, to dlatego, że mają zdolność do reprodukcji, a stosunek geja z gejem jest równoznaczny stosunkowi z dziurą w płocie.
Według mnie niech sobie będą, ale niech nie manifestują swojej seksualności poprzez takie parady, nie ma się z czym obnosić.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Bardzo trafne spostrzeżenie.To indywidualna sprawa każdego,tylko niepotrzebnie się z tym obnoszą.Chociaż ani mnie to ziębi,ani parzy.Ciekawe by było,gdyby tak wszyscy zaczęli manifestować swoje poglądy.Już widzę te tłumy,jak w godzinie szczytu w Nowym Jorku.
ODPOWIEDZ