pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co chciał/a byś zmienić w sobie?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA właśnie przestałam mówić o tym co bym w sobie zmieniła i zaczęłam to realizować Poczynając od wyglądu kończąc na charakterze Jeszcze długa droga przede mną ale już czuję się szczęśliwa z tego powodu :)
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

W sumie niewiele... W wyglądzie chciałabym zmienić powieki, trochę cerę i sprawić, żeby włosy nie były takie niesforne. W zdrowiu... chciałabym, żebym nie miała problemów z sercem, żebym nie miała anemii. W charakterze... Chciałabym być pewniejsza siebie, chciałabym nie stresować się tak bardzo podczas publicznych wypowiedzeń, czytania na forum klasy.
Awatar użytkownika
sensi
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2011-10-04, 21:00
Lokalizacja: Radom

Post autor: sensi »

Szczerze mówiąc nigdy się nad tym nie zastanawiałam, bo lubię siebie taką jaką jestem, a raczej nie przeszkadzam sobie w niczym. Jednak jeśli bym miała dłużej się nad tym zastanowić to zmieniłabym w sobie kilka rzeczy:
nieśmiałość - jestem trochę nieśmiała i trochę mi to dokucza
za szybkie przywiązywanie się do ludzi - zbyt szybko przywiązuję się do ludzi. Szczerze powiedziawszy jestem zbyt ufna przez co później mam problemy. Powinnam bardziej poznać ludzi, a potem się do nich przywiązywać, o czym już nie raz się przekonałam. :)
Awatar użytkownika
Lenaa.
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2011-10-10, 15:24

Post autor: Lenaa. »

W sumie to nic nie chciałabym w sobie zmieniać..
Lubię siebie, lubię to kim jestem.
A dla kogoś się nie będę zmieniać więc jeśli komuś się nie podoba to kim jestem, nie przejmuję się tym ;D
Awatar użytkownika
przedsamobójca
-#
-#
Posty: 642
Rejestracja: 2011-10-14, 12:57

Post autor: przedsamobójca »

Jedyne czego chciałabym się wyzbyć z siebie, to lenistwo.
Awatar użytkownika
Laugh
-#
-#
Posty: 84
Rejestracja: 2011-10-25, 13:03
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Laugh »

Przede wszystkim pozbyłabym się lenistwa. Nie siedziałabym wtedy w internecie za kaźdym razem gdzy powinnam się uczyć. Moźe udałoby mi się więcej tego wszystkiego uporządkować i pilnować siebie dzięki czemu byłabym szczęśliwsza.
Drugą taką cechą której w sobie nienawidzę to chęć podobania się wszystkim. Ta jest chyba jeszcze gorsza, bo straciłam przez nią wiele bliskich mi osób.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Co chciałabyś zmienić w sobie?

Post autor: dobrodziejka »

Cześć ! Nic specjalnego,chciałabym być tylko wyższa i mieć gęste puszyste włosy,mogłyby być nawet troszkę kręcone.Tylko tyle.A z wiekiem nic bym nie robiła,bo zwykle tak jest,że jak lat ma się mniej,to chce się więcej,a jak ma się więcej,chce się mieć ich mniej.Oj życie. :D :D
domin
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2011-12-15, 09:25

Post autor: domin »

Z większą ochotą brać się za robotę i do roboty - to bym zmienił, ale jestem chyba zbyt leniwy. A tak - każdy ma swoje kompleksy. Na pewno chciałbym być bardziej śmiały i przebojowy - takim ludziom w życiu się powodzi. A mnie ciągle coś hamuje.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Aleś zajechał,czytając Twoje wypowiedzi inne odniosłam wrażenie.Jesteś fajny koleś, niczego Ci nie brakuje,odwagi także.Tylko sobie tak wmawiasz.Więcej wiary w siebie,a wszystko będzie dobrze.Uśmiechnij się jutro będzie dobry dzień.Trzymam kciuki. :D :D
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

W wyglądzie to zmieniłabym cerę co za tym idzie koniec z trądzikiem.
Jeśli chodzi o charakter to chciałabym być bardziej pewna siebie, bardziej stanowcza.
i pozbyłabym się lenistwa ;/
maniek111
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-08-27, 11:10

Post autor: maniek111 »

Chciałbym wiedzieć co zmienić, aby luba mnie pokochała : (
Pixel
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-31, 02:15

Post autor: Pixel »

W sensie ogólnym, chciałabym być mniej uparta i mniej się wszystkim przejmować.
A w wyglądzie? Oj każdy ma jakieś kompleksy ;P
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Chciałabym być mniej leniwa, szczególnie co do nauki, bo zazwyczaj, gdy czas by się uczyć to znajduje milion innych zajęć i ciężko mi się zmobilizować. No i chcialabym podejść z większym dystansem do pewnych rzeczy, nie brać wszystkiego tak doslownie do Siebie :P
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Tak jeszcze na dzień dzisiejszy, to być bardziej ambitną i otwartą na ludzi. I może odrobinę więcej spontaniczności.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Ja bym chciała więcej wiary w siebie i swoje czyny
ODPOWIEDZ