pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co powinno znaleźć się na forum ?

Uwagi, prośby, pomysły, zażalenia - dotyczące forum.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

To było ostrzeżenie z mojej strony, a raczej wskazanie, że brak kultury z którym wiąże się pyskowanie mogę dopiero pokazać. To z kościołem, też pyskowaniem nie było, a jedynie wyszukanym porównaniem.

Nigdzie Ci nie zarzuciłam tego, że źle wykonujesz swoją pracę, przeciwnie, doceniłam nawet Twój wkład. :)
Moje wszelkie 'zarzuty' były odpowiedzią na Twoją manifestację urażonej, męskiej dumy.
sensson pisze:Poza tym ten wątek istnieje niemal od tygodnia i był czas na uwagi i propozycje, ew. pytania.
Które sukcesywnie zgłaszałam. :)
Awatar użytkownika
Scott
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2011-07-14, 13:04

Post autor: Scott »

Dobrze zakończmy ten temat bo ta eskalacja złości do niczego nie prowadzi i nie potrzebnie się nakręcamy. Krytykę przyjąłem i wyciągnąłem pewne wnioski. Ze swojej strony postaram się informować szerzej o moich zamierzeniach dotyczących forum i konsultować W TYM WĄTKU.

Powiem jeszcze tak. Oprócz tego forum administruję jeszcze dwoma gdzie jest 26 tyś i 67 tyś użytkowników i uwierz mi, że nie da się każdemu pójść na rękę a czasami niestety trzeba pier... pięścią w stół.

Ok tyle ode mnie

pozdrawiam
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

sensson pisze:''Oprócz tego forum administruję jeszcze dwoma gdzie jest 26 tyś i 67 tyś użytkowników i uwierz mi, że nie da się każdemu pójść na rękę a czasami niestety trzeba pier... pięścią w stół.''
Ale przyglądając się z perspektywy naszego forum - tych userów nie liczymy w tysiącach, setkach, a zaledwie w pojedynczych jednostkach. W związku z tym chyba łatwiej wypracować pewne kompromisy. Szczególnie, że wszyscy chcą tylko dobra wygadanych. Apeluję za spokojem i przyjmowaniem budujących dyskusji. Cieszę się, że będziemy odtąd szerzej informowani.
Awatar użytkownika
Scott
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2011-07-14, 13:04

Post autor: Scott »

Dodałem baner kierujący do serialu Piątek - Grzegorza Barańskiego. Zapraszam wszystkich którzy mają poczucie humoru do oglądania :)
Awatar użytkownika
Bandyta
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2012-04-12, 23:12
Lokalizacja: Westbound and down

Post autor: Bandyta »

Proponowałbym umieszczenie powiadomienia o najbliższych urodzinach użytkownika. Wypadałoby skrobnąć czasem życzenia ;)
ODPOWIEDZ