pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najgorsze ludzkie cechy

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
patka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-01, 00:29

Post autor: patka »

Zgadzam się,ludzie często się zmieniają pod wpływem lat jak i otoczenia..
Każdy ma jakieś wady,tylko chodzi o to że powinniśmy to dostrzegać i starać się w jakiś sposób to poprawić.
Wszystko zależy od nas,człowiek powinien być człowiekiem a nie bezwzględnym Diabłem.
W tych czasach powinniśmy sobie nawzajem pomagać ,aby żyło się nam jak najlepiej,a nie gnoić bez przerwy człowieka,jednak widzę że ludzkość zmierza w zupełnie innym kierunku,i to jest strasznie przykre. :twisted:
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

Teraz ludzie pomagaja sobie tylko gdy mają w tym jakiś interes,bądz na czymś im zależy
Wiekszość z nich już kiedyś w jakiś sposób zraziła sie do niesienia bezinteresowniej pomocy.
Czasem nie mają sił, są wypaleni, mają własne problemy i mówią: "mi to nikt nie pomaga, zawsze muszę sam/ sama sobie radzić to dlaczego ja miałbym komuś pomagać?"...
Jednak dużo zależy od tego w jaki sposób zostali wychowani, co później procentuje w dorosłym życiu.
Każdy może pomóc drugiej osobie jeśli tylko tego chce
patka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2011-12-01, 00:29

Post autor: patka »

Tak ,moim zdaniem to nie zależy od wychowania,po prostu każdy z nas jest inny ,niektórzy mają więcej cech w sobie dobrych a inni znów złe...
U mnie w domu nikt na siłę nie starał się mnie wychowywać,po prostu myślę że z natury jestem osobą dobrą i jeśli widzę że np .ktoś z kogoś się naśmiewa to nie pozostaje obojętna,mam swoje zdanie i tego się trzymam..
A jeśli chodzi o ludzi to w moim życiu nie znalazłam jeszcze nikogo podobnego do mnie z kim mogłabym np porozmawiać na takie tematy..
Awatar użytkownika
Aranjani
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2012-06-23, 23:52
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Aranjani »

I ja dorzucę swoje trzy grosze :)
Nie bede wyjątkiem jezeli powiem, iz u mnie równiez pierwsze miejsce zajmuje dwulicowosc.
Niestety miałam nieprzyjemnosc doswiadczyc tego od bardzo bliskich mi osob.
W gruncie rzeczy taka postawa jest bardzo łatwa, nie ma sie wrogów, teoretycznie. Osoba nie ma wlasnego zdania, latwo nią manipulowac, to jest swietna zabawka... .
I nie wiem czy bardziej zal mi jest osob, ktore zostały omamione falszywa sympatia dwulicowcow czy samych "winowajców". Pozostaje miec tylko nadzieje, ze swiat kiedys sie na takich ludziach pozna... .

Kolejne wady... hmmm... to chyba bedzie materializm i uwazanie, że pieniądze daja wszystko, włącznie z władza w towarzystwie oraz narcyzm.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

To wszystko prawda, ale mściwość, zawiść,nielojalność i ta właśnie dwulicowość,to jednak jedne z gorszych cech i to u każdego człowieka.Najgorsze nieraz jest i to,że mówi się do kogoś miłe słówka,a w duchu myśli coś innego,do tego stopnia,że utopiłoby się rozmówcę w przysłowiowej łyżce wody.A o ile byłby lepszy świat,gdyby tak ludzie byli dla siebie mili, serdeczni,uśmiechnięci ale szczerze.
Awatar użytkownika
awodwanrazc
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-07-06, 16:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: awodwanrazc »

Zgadzam się, dwulicowość to jest teraz plaga. Wydaje ci się, że ktoś cię lubi, a okazuje, że w najlepszym przypadku ma cię zupełnie gdzieś. Tylko nie bardzo rozumiem po co ludzie się tak zachowują, jeśli kogoś nie darzę sympatią, bo nie oszukujmy się, nie da się lubić każdego, chociaż nikomu raczej źle nie życzę, to jednak są takie osoby, za którymi nie przepadam, ale nie udaję wtedy, że jest inaczej, nie szukam ich towarzystwa tylko po to, żeby znaleźć jakiś powód do wyśmiania ich ani nie wykorzystuję ich samolubnie
Ciekawaswiata
-#
-#
Posty: 75
Rejestracja: 2011-11-15, 14:19

Post autor: Ciekawaswiata »

Zachlannosc, egoizm, zarozumialosc, brak kultury
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

No.... kultura to jest to i na pierwszym miejscu. Wystarczy przespacerować się po parkach, posiedzieć w kinie czy choćby nawet w teatrze, wtedy widzimy zachowanie innych, czasami aż wstyd,że i dorośli nie widzą,że robią coś źle i że ich zachowanie daje wiele do myślenia. A dobrego zachowania wymaga się od dzieci i młodzieży. Mam ciotkę, jest otwarta niby udaje,że chciałaby pomóc ,opowiada dużo o sobie,co ją gnębi, niby doradza,a ledwo odejdzie już dowiaduję się,że właśnie moja cioteczka coś wymyśliła niezgodnego z prawdą i to co ode mnie usłyszała bardziej ubarwiła,swoje dołożyła i wyszła z tego absolutna bzdura. Jak widać nawet w rodzinie bywają fałszywe,wredne osoby,które tylko udają,że są nam oddane czy nawet pomocne.Bo więcej swoim postępowaniem wyrządzają złego, niż dobrego. Takie życie.Teraz nikomu nie można ufać. :?
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Hm, nie znoszę ludzi bezpłciowych. Takich, którzy zawsze zachowują się tak, jak wymaga tego dane towarzystwo. Wolę najgorszego chama, który jest sobą, niż słodką, niewinną dziewczynkę, która zmienia się częściej niż kolekcje w lumpeksach.
Poza tym drażnią mnie strasznie osoby, które szukają uwagi. Wiecznie albo narzekają, albo zachowują się za głośno, albo mówią jakie to są zuee, byle tylko ktoś zwrócił uwagę i powiedział coś miłego.
Nie lubię też ludzi przesadnie pewnych siebie, zwłaszcza, gdy nie mają ku temu żadnych podstaw.
Życie pod publiczkę też mnie drażni.
Poza tym - to, co było już wspomniane - dwulicowość, zachłanność, zakłamanie, itd.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

yel. pisze:Wolę najgorszego chama, który jest sobą, niż słodką, niewinną dziewczynkę, która zmienia się częściej niż kolekcje w lumpeksach.
Idealnie ujęte zdanie :)
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

Brak empatii.
Awatar użytkownika
ewitka
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2012-08-23, 10:52

Post autor: ewitka »

kashmira pisze:Fałsz czy jak ktoś chce dwulicowość , brzydzę się takimi ludźmi. Narcyzm stoi na tym samym miejscu.
Również tego nie znoszę.
haron
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2012-08-25, 11:03

Post autor: haron »

A ja mam dosyć dobre zdanie o ludziach. Uważam, że wielu z nas umie bezinteresownie pomagać, ma w sobie dużo empatii.
Jedyne, nad czym moim zdaniem trzeba by było popracować to tolerancja - tej jest jednak trochę za mało.
A najgorsza ludzka cecha to chyba brak dystansu do samego siebie. Trudno się z taką osobą przebywa... ;)
Awatar użytkownika
canberra
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2012-08-25, 10:44

Post autor: canberra »

Nienawidzę gdy ktoś nie rozumie słowa 'NIE'. Kiedy mówię nie, to mam na myśli NIE, a nie 'oh tak, jestem chętna, ale muszę poudawać trochę.. poproś, ponaciskaj, wydrzyj się na mnie jeszcze to na pewno powiem TAK!'
Dwulicowość.. coś co doprowadza mnie do szewskiej pasji... no jak.. no powiedzcie mi do jasnej anielki jak można rozsiewać plotki, obrabiać tyły ludziom, którzy uważają Was za przyjaciół, a i Wy ich teoretycznie także.. Jak można zdradzać sekrety powiedziane w cztery oczy.. w zaufaniu..
Nonszalancja... nie ma to jak wparować do mieszkania, domu nowo poznanej osoby i pierwsze co zrobić to wpakować się do lodówki.
Głupota i bezmyślność ludzi, którzy nie myślą zanim coś powiedzą, a potem są zdziwieni, że nikt nie chce z nimi rozmawiać, przebywać

To póki co na tyle z tego co mi przyszło do głowy
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

Kłamstwa. Zwłaszcza, gdy ludzie kłamią, żeby wyjść na 'fajniejszych'. Po co przebywać z ludźmi, których musimy okłamywać, bo boimy się, że jak pokażemy prawdziwego siebie to nas wyśmieją? Przecież to się mija z celem.
ODPOWIEDZ