pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Depilacja laserowa

Dział przeznaczony dla Kobiet.
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Moja koleżanka robiła i jest bardzo zadowolona. Dziewczyna miała bardzo mocne owłosienie. Z tego co wiem to była na kilku seriach i chyba co jakiś czas powinna je jeszcze powtarzać
magdaz1
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-10-12, 12:39

Post autor: magdaz1 »

Ja się boję opazen. Mialam już raz przygodę i wyszła mi wysypka. Dopiero po przeczytaniu url=http://www.katalogavon.pl/byc-piekna/cialo/]tego[/url] artykułu udało mi sie doprowadzić skórę do porządkiu...
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Z tą depilacją to jest tak....są dwa jej rodzaje....
w salonach kosmetycznych, gdzie pracownicy nie mają uprawnień do posługiwania się mocniejszymi laserami. Ta depilacja jest słabsza, trzeba więcej razy ją powtarzać. Jest też przez to prawie bezbolesna.
w profesjonalnych gabinetach, gdzie używane są mocne lasery, do wykonania takiego zabiegu trzeba mieć specjalne uprawnienia. Byłam jeden raz na takiej kiedy koleżanka pracowała w takim miejscu. Jest to droższe, bardziej bolesne, można poprosić o znieczulenie kremem, depilacja daje efekt po kilku zabiegach w odstępie jakiś 3-4tyg. Potem trzeba ją powtórzyć za jakiś czas 6-12mies, żeby na dobre pozbyć się włosków. Mi osobiście po tym jednym zabiegu włoski zaczęły odrastać ok. po miesiącu. Teraz nie widzę zbyt wielu zmian, może jest ich trochę mniej.
ODPOWIEDZ