pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sprawy sercowe prosze o pomoc

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
kbadzio
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2012-08-17, 22:21

Sprawy sercowe prosze o pomoc

Post autor: kbadzio »

Witam mam na imię Konrad pisze tego posta dlatego że szukam pomocy otóż poznałem ostatnio bardzo fajną dziewczyne chyba to bedzie jakies okolo 3 tygodnie temu i ta dziewczyna bardzo mi sie spodobała nie dlatego ze jest ładna lecz ma świetny charakter i nie jest nastepna pusta laseczka ktora zmienia chlopakow jak rekawiczki. przez ostatni rok miała chłopaka była zapatrzona w niego jak w obrazek wiecie : przystojny umieśniony a do tego pochodził z bogatej rodziny, zerwali ponieważ traktował ją jak szmate , zwierzała mi sie wielokrotnie jak to wszystko było można nawet rzec ze byłem jej oparciem moze to wlasnie dlatego zacząłem ją pociągać. Wiele razy dochodziło do takich sytuacji ze bylismy u mnie i wydawało sie ze ona chce wiecej np wczoraj juz miała rozpiety stanik jednak przerwał to wszystko telefon na ktory czekałem ponad 2 godziny i moze nawet lepiej . Dzisiaj o tym rozmawialismy problem w tym ze ona nadal tego chlopaka kocha zresztą... była przecież z nim ponad rok czasu. rozmawialismy i powiedziala ze nie chce do niego wracac jednak nie chce rowniez mnie skrzywdzic bo ja ją teraz interesuje i to ja jestem dla niej ważny , ale za wcześnie to wszystko zaczelismy i jezeli dalej bedziemy zachowywac sie jak para to przyniesie to odwrotny efekt przypominam ze nie jestesmy ze sobą powiedziała mi ze nie chce sie narazie wiazać bo to jest pewne zobowiązanie a ona nie jest na to jeszcze gotowa nawet ja rozumiem w tej kwestii , potrzebuje poprostu czasu jednak boje sie ze uczucie jakie do mnie czuje z czasem wygaśnie i nie będę już mogł z nia być bardzo mi na niej zależy Kocham Ją i myśle ze ona mnie zaczyna ponieważ jeszcze w minimalnym stopniu kocha swojego byłego. Bardzo prosze o jakąś porade ponieważ naprawde mi zależy na tej dziewczynie moze ten tekst nie jest zbyt przejrzysty ale pisze to juz późnym wieczorem i nie za bardzo mam wene :)
Z góry dziekuje za wszystkie porady :)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Jackie Day.
-#
-#
Posty: 47
Rejestracja: 2012-07-02, 20:35
Lokalizacja: unknown.

Post autor: Jackie Day. »

Nie naciskaj, samo się wyjaśni. Przestanie kochać Byłego, zechce związku, to się do Ciebie zgłosi.

Zostań jej najlepszym przyjacielem.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Daj jej czas - nic więcej nie możesz zrobić.
parafina
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2012-07-03, 09:12

Post autor: parafina »

Laska jest na Ciebie napalona. Zwykle jak ktoś pociesza laskę, gdy ta wychodzi z trudnego związku to ta osoba jest potencjalnym, następnym celem miłosnym.
Justyś88
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-09-03, 14:29

Post autor: Justyś88 »

Z czasem wszystko samo się wyjaśni, nie nalegaj zbyt mocno bo całkiem ją spłoszysz.
Garden Trading na White House Design.
ODPOWIEDZ