pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Opakowanie a prezent

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Mercus
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2013-06-30, 15:44

Opakowanie a prezent

Post autor: Mercus »

Hej! Jako, że powoli zbliża się okres robienia sobie prezentów (Mikołajki a później Boże Narodzenie) chciałbym się Was zapytać, o stosunek nie do samego prezentu, ale do jego opakowania, czy np. tego typu ozdobne opakowanie jak tutaj http://www.rajapack.pl/index.php?so=opakowania-ozdobne jest w stanie odwrócić uwagę od kiepskiego prezentu, czyli inaczej mówiąc, w pewnym stopniu zrekompensować kiepski prezent, a jeżeli tak, to w jak wielkim, zaś z drugiej strony, czy brzydkie opakowanie lub jego brak wpływa na Wasze postrzeganie samego prezentu?
bitwa
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2013-09-24, 23:52

Post autor: bitwa »

Lepiej dostać lepszy prezent niż opakowanie! zdecydowanie bo opakowanie cieszy oczy. fascynuje co może być w takim opakowaniu. Ja na przykład chciałbym dostać zegarek jako prezent o taki http://www.zegarek.net/zegarki/esprit/meskie.html może być i zawinięty w starą gazetę. Tutaj chodzi o efekt zaskoczenia:P jakbym dostał super torbę a w niej cegłę to jednak czułbym się zawiedziony:P
hodorowska.beat
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-10-15, 10:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: hodorowska.beat »

Fajnym prezentem, jest prezent tzw. kreatywny. Kupienie czegos w sklepie to takie proste. Np. własnorecznie wykonane swiece, potpourri, słoik pełen pierniczków.
ja praktykuje. Wazne żeby było to też pięknie zapakowane, np torby papierowe z nadrukiem kolorowym. super!!!
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja zawsze staram się ładnie zapakować prezent, myślę, że dla obdarowanego to dodatkowa przyjemność dostać taki ładny pakuneczek :) W zeszłym roku wykorzystałam szary papier, na którym białym tuszem odbiłam stempel w kształcie płatku śniegu. Każdy pakunek przewiązałam czerwoną wstążeczką i dołączyłam bilecik z dedykacją, bileciki też sama robiłam :) Nie wiem, czy w tym roku będę mieć czas, żeby aż tak się z tym wszystkim "bawić", ale jeśli nie to przynajmniej torebki ładne kupię na prezenty :)
celiwender
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-03, 10:06
Lokalizacja: Olecko

Post autor: celiwender »

Ja popakowałam prezenty w kolorowe woreczki foliowe. Było oryginalnie a ja lubię oryginalność.
Halldor
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-03, 13:54
Lokalizacja: kraków

Post autor: Halldor »

w woreczki foliowe :shock: co ty menelom prezenty robiłeś?
rokko
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-06, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: rokko »

Nie no, żeby opakowanie miało zrekompensować kiepski prezent, to chyba drobna przesada. My, tzn. ja z dziewczyną, kupiliśmy przez internet w i-kartony.pl pudełka tekturowe - takie zwykłe szare, potem w markecie jakieś papiery ozdobne, wstążki, bileciki i zapakowaliśmy wszystkie prezenty w tradycyjny sposób. Wiem, mało oryginalnie, ale zgodnie z tym, co wspomniałem na początku, ważniejsze jest to, co jest w środku, a opakowanie choć też istotne, jast jednak sprawą drugorzędną.
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Opakowanie a prezent

Post autor: ewbik »

Kiedy potrzebuję oryginalnego prezentu, zawsze zaglądam na stronę https://www.edibutik.pl/ Mają tam niezwykłą różnorodność produktów, które z pewnością zadowolą każdego. Ich jakość zawsze mnie przekonuje.
ODPOWIEDZ