pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zdradziliscie kiedyś?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
kriperka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-08-21, 13:36

Post autor: kriperka »

Nigdy mi się nie zdarzyło i nigdy mi się nie zdarzy.
odvloq
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-08-22, 10:59

Post autor: odvloq »

Nie. I nigdy tego nie zrobię.
LilianaL.
VIP
VIP
Posty: 11
Rejestracja: 2014-08-25, 14:33

Post autor: LilianaL. »

Pokusa zawsze istnieje, jesteśmy tylko ludźmi - ale też jako istoty rozumne powinniśmy umieć zapanować nad swoimi żądzami. Nie warto kogoś tak ranić dla chwili uniesienia ....
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Nie wyobrażam sobie żeby podczas związku z partnerem dokonać zdrady. Przecież to jest bez sensu. W takim razie poco z kimkolwiek się wiązać? :shock:
Pozdrawiam forumowiczów!
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Never say never.
Fiołek
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-16, 12:32

Post autor: Fiołek »

Nie ma mowy, jak się kogoś kocha to nie ma się takiej potrzeby.
Ararat wyprawa
– moje wielkie marzenie!
dorynna
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-12-17, 11:26

Post autor: dorynna »

Nigdy się tego nie dopuściłam i nigdy nie dopuszczę. Gardzę ludźmi, którzy zdradzają...
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

NIE. Większość na forum tak pisze, a to oznacza, że młodzi ludzie jednak nie zdradzają. Może to przychodzi później, ale tak czy tak jest to pocieszające.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Ja nie zdradziłam nigdy żadnego z chłopaków z którymi byłam. Jeśli czułam, że się od siebie oddalamy albo kogoś poznałam z kim chciałam spróbować, to po prostu się rozstawałam.
pielszy
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2014-11-12, 09:59

Post autor: pielszy »

Zdrada jest albo wtedy, kiedy osobom w związku (albo tylko jednej z nich) na sobie nie zależy, albo kiedy coś się bardzo popsuło i wtedy ktoś próbuje się wyrwać z takiego układu, mieszając się w zdradę. Sam byłem kiedyś z dziewczyną, która mnie zdradziła. Na początku byłem oczywiście w szoku, ale ona tak się kajała i przepraszała, że postanowiłem dać jej jeszcze jedną szansę. Poszliśmy nawet do psychologa, pani Joanny Obuchowicz z Pracowni Psychorozwoju Izabeli Kielczyk. Tu jest strona i kontakt: http://psychoterapia-kielczyk.pl/
Trochę nam to pomogło, w każdym razie nauczyliśmy się ze sobą szczerze rozmawiać.
ODPOWIEDZ