pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wypożyczalnia nart biegowych

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Wypożyczalnia nart biegowych

Post autor: Johnny123 »

Ostatnio wpadłem na pomysł pojeżdżenia na nartach biegowych zimą, ale nie chcę wydawać od razu pieniędzy na cały sprzęt. Słyszałem, że są wypożyczalnie i znalazłem na necie taką wypożyczalnię biegówek . Jest w Krakowie, więc w sumie miałbym po drodze, tylko pytanie czy ktoś już z Was tam może wypożyczał coś?
bulbulator
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-08-12, 14:34

Post autor: bulbulator »

W tamtym roku byłem tam i wypożyczałem sprzęt. Mogę polecić, obsługa jest ok, pomagają wybrać najlepsze narty, mają tam głównie sprzęt od Salomon, więc z wyższej półki.
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

O, dzięki za info. No to w sumie chyba się zdecydowałem. Jeśli ta wypożyczalnia biegówek ma taki sprzęt to jest lepiej niż myślałem ;)
rumcajs5
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2014-10-10, 09:52

Post autor: rumcajs5 »

Właściwie to dobry pomysł, bo po co kupować narty biegowe, eśli dopiero się zaczyna i ne wie się, czy będzie się faktycznie uprawiać ten sport? Ja tam mam na przykład słomiany zapał i szybko się zniechęcam.
Johnny123
-#
-#
Posty: 33
Rejestracja: 2014-09-04, 15:34

Post autor: Johnny123 »

No właśnie, narciarstwo biegowe to bardzo fajny sport, więc super, że są takie wypożyczalnie, gdzie w sumie płacisz grosze i można spróbować swoich sił. A jak ktoś już złapie bakcyla to na długo w to wsiąknie ;)
ODPOWIEDZ