pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Najlepszy partner w odchudzaniu i zdrowym żywieniu

Dział przeznaczony dla Kobiet.
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Najlepszy partner w odchudzaniu i zdrowym żywieniu

Post autor: agahem »

Chciałabym polecić Wam świetny portal spożywczy oSeller.pl, który rusza już od marca. Posiada on świetne funkcje, np takie jak:

FUNKCJA „Zdrowy czy nie”, dzięki której dowiesz się, które produkty są zdrowe, neutralne bądź takie, do których musisz podchodzić z umiarem

FUNKCJA „Produkty”, dzięki której dokładnie dowiesz się, co oznaczają dziwne, dla nikogo niezrozumiałe nazwy na etykietach

FUNKCJA „Dietetyk”, dzięki której otrzymasz cotygodniowe, dokładne przepisy ze zdjęciami

FUNKCJA „Porównywarka”, dzięki której będziesz mogła porównać wartości odżywcze, skład, informacje dietetyczne oraz dzienne zapotrzebowanie konkretnych wybranych przez Ciebie produktów

Nie wiem, jak Wy, ale jak dla mnie jest to świetna inicjatywa! Z pewnością się do nich zgłoszę, bo zgodnie z moim postanowieniem noworocznym, do wakacji muszę zrzucić te nadprogramowe kilogramy :D
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Hm, fajny pomysł :)
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

No dla mnie totalna rewelacja :D
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Dla mnie zdecydowanie też :D
agahem
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2015-01-27, 13:38

Post autor: agahem »

Nic tylko ściągnąć aplikację oSeller i nie dać się oszukiwać niezrozumiałym etykietom produktów :)
teczbagel
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-04-29, 14:18

Post autor: teczbagel »

OSeller jest naprawdę dobrą inicjatywą dla takich osób jak Ty. Sam z niej korzystałem i efekty porażające.
ODPOWIEDZ