pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki dobry ośrodek na odwyk?

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Jaki dobry ośrodek na odwyk?

Post autor: misiaczek »

Może ktoś pomyśli, że nie powinnam o takich rzeczach pisac, ale naprawdę nie potrafię ogarnąć tej sprawy. Zawsze myślałam, że głównym uzależnieniem są narkotyki i alkohol, ale jednak na przykładzie bliskiej mi przyjaciółki zobaczyłam, że są inne uzależnienia. Zawsze uwielbiałyśmy razem imprezowac. Wspólne zabawy to było coś. Ale od paru miesięcy nie bawią mnie spotkania z nią. Od dłuższego czasu dziewczyna nie szanuje się, chodzi z byle kim do łóżka, żeby tylko zaspokoic swoje żądze. Przeraża mnie to, bo odnoszę wrażenie, że prawie każdy facet z naszego ulubionego klubu ją miał. Nigdy nie pomyślałabym, że można być uzależnionym od seksu. To trzeba leczyć, bo naprawdę dziewczyna popada w paranoje. Martwię się o nią. Dlatego szukam pomocy wszędzie. Może powinnam ją wysłać na jakiś odwyk?! Nie mam pojęcia, dlatego potrzebuję porad. Polecicie mi ośrodek, który zajmie się taką sprawą?
Awatar użytkownika
daga1998
-#
-#
Posty: 45
Rejestracja: 2013-09-30, 10:02

Post autor: daga1998 »

Mojej koleżanki tata przebywałna odwyku w Agnusie, już od ponad roku po terapii jest trzeźwy, sam mówi, że bardzo mu tam pomogli i bez nich by sobie nie poradził. Podam Ci link z danymi kontaktowymi do ich ośrodka: http://agnusterapia.pl/kontakt postaraj sie z nimi skontaktować bo z tego co widzę to mają również terapie seksoholizmu i może będą w stanie pomóc twojej koleżance.
ODPOWIEDZ