pompy abs, abs pump

wiercenie studni

PMS

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Hmm przed okresem bolą mnie piersi i mam zmienne humorki. Potrafię być bardzo wredna i wyżywać się na wszystkich, którzy mi się tylko nawiną.
Ogólnie kiedyś przed okresem nie było mi totalnie nic, potem zaczęłam brać tabletki i też było dobrze, ale jak odstawiłam to dopiero zaczęły się kłopoty, wtedy zaczęłam mieć PMS.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Wprawdzie nie odczuwam dolegliwości związanych z naturą fizyczną.Może czasem boli mnie głowa.Jednakże zwykle podczas PMS mam obniżony nastrój ,jestem przewrażliwiona i cóz nie ma w tym nic chlubnego,ale zwyczajnie wredna.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Dolegliwości fizyczne? Hm, czasem. Zmiany psychiczne? Nie, raczej nie dotyczy. Omijają mnie jakieś skrajne nastroje i tego typu rzeczy, więc mimo wszystko uważam się za osobę wolną od pms'owych humorów.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W ciągu ostatnich kilku miesięcy odczułam pewne zmiany. Kilka dni przed bolą mnie piersi, i w pierwszy dzień masakrycznie boli mnie brzuch, ale pozniej już ok.
A co do nastroju. Teraz jest to raczej tak, że siedzę, sama, smutna, czasami obrażona na cały świat, bez chęci do rozmów, życia.
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

jesli chodzi o samopoczucie to raczej jest w normie. Nie wyżywam się na nikim, nie krzycze, nie płaczę. Nie mam zmiennego nastroju. Raczej bolą mnie piersi i pojawia się więcej pryszczy niż zwykle.. czasem boli mnie brzuch.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Ja spotkałam się z nazwą ZNP - zespół napięcia przedmiesiączkowego.
Przed okresem nie boli mnie brzuch tylko... stawy przy miednicy (udowe? bodajże) i ogólnie jestem osłabiona; nie mam na nic siły.
Nastrój nie zmienia się jakoś diametralnie ale jestem bardziej rozdrażniona.
Awatar użytkownika
Mandy
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-09-26, 12:13

Post autor: Mandy »

Bardziej odczuwa to moje otoczenie niż ja. Nie, nie boli mnie nic. Ale humory mam okropne. W ciągu jednego dnia potrafię być milutka, kochaniutka, śmiać się, a chwilę później krzyczeć, obrażać się, płakać, albo siedzieć smutna. Nie zawsze, czasem zachowuję się jak zawsze. PMS odczuwam głównie wtedy, kiedy mam dużo stresu. Wtedy to wszystko się jakoś nakłada i potęguje. Ale chyba da się jeszcze ze mną wytrzymać ;)
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Zespół napięcia przedmiesiączkowego, okresu miesiączki, po okresie miesiączki... Jeszcze co? Nie, nie wydaje mi się, żebym była w tym okresie zła, smutna, rozwrzeszczana czy jeszcze na jakiś inny sposób skrajnie nacechowana. Nic mnie też z tego powodu nie boli. Chyba więc jestem szczęściarą.
Awatar użytkownika
Marika223344
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2010-10-15, 17:18

Post autor: Marika223344 »

Ja dzięki Bogu nie mam żadnego rozdrażnienia itp w tych dniach. Jedyną uciążliwością jest ból, ale radze sobie Buscopanem i jest OK. Widze jednak że wiele z was ma problem w "tych" dniach.
lasiczka_poznan
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2010-05-12, 20:42

Post autor: lasiczka_poznan »

ja mam powidzialabym pod kontrola ale moja siostra i jedna z kumpelek z ap to maja baaaardzo ciezi ten okres. ich faceci maja przechlapane w tym czasie. tylko dla wytrwalych. sport ekstremalny :)
Awatar użytkownika
dorsoni
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-09-25, 14:14

Post autor: dorsoni »

Marika223344 pisze:Ja dzięki Bogu nie mam żadnego rozdrażnienia itp w tych dniach. Jedyną uciążliwością jest ból, ale radze sobie Buscopanem i jest OK. Widze jednak że wiele z was ma problem w "tych" dniach.
Też to biorę z pozytywnym efektem

lasiczka_poznan pisze:ja mam powidzialabym pod kontrola ale moja siostra i jedna z kumpelek z ap to maja baaaardzo ciezi ten okres. ich faceci maja przechlapane w tym czasie. tylko dla wytrwalych. sport ekstremalny :)
No Panom rzeczywiscie wtedy nie zazdroszcze, ale co dopiero Panie :)
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

wszystko z rąk mi leci podczas PMSu... potrafię rozbić nawet głupi kubek jak go z szafki wyciągam.Nic wtedy ugotować nie mogę bo zmienia mi się smak i zawsze przesolę albo za dużo innej przyprawy dam i potem jest syf...
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
ODPOWIEDZ