pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wakacje w Pieninach

Miejsca które warto odwiedzić
Awatar użytkownika
Franciszka
-#
-#
Posty: 501
Rejestracja: 2014-10-06, 13:16
Kontakt:

Wakacje w Pieninach

Post autor: Franciszka »

Lato w pełni, a wiele osób nie ma jeszcze miejsca w którym spędzi urlop. Dlatego postanowiłam polecić wszystkim cudowne miejsce w polskich Pieninach - Szczawnicę. Obfituje w wiele wspaniałych atrakcji turystycznych, jest bardzo dobrym punktem wypadowym do większości atrakcji turystycznych i do tego jest miejscowością uzdrowiskową.
Na dowód tego, że Szczawnica jest naprawdę wspaniałą miejscowością dołączam zdjęcie:
Obrazek

Jakbyście byli zainteresowani, to polecam pensjonat Pod Lisem :) Namiary - noclegi w Szczawnicy
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Ale tam jest ładnie! :)
dominika
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2015-06-05, 11:17

Post autor: dominika »

Ja również mogę polecać Szczawnicę, to bardzo urokliwa miejscowość, zresztą chyba nie trzeba jej polecać, bo zdjęcia mówią same za siebie. Ja tam byłam w SPA, też zresztą bardzo fajnym, jak chcecie, to tu jest link do ich oferty: http://www.qtravel.pl/karpatia/solar-sp ... ry=pieniny
Mi się bardzo podobało, ale ja uwielbiam te rejony.
Obrazek
Kiedy kobieta nie ma racji, pierwsza rzecz, którą należy zrobić, to natychmiast ją przeprosić.
Ewgertes
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-07-30, 15:23

Post autor: Ewgertes »

Zdjęcia cudowne. Zastanawiam się jak to wygląda w rzeczywistości, bo na zdjęciach czasem obiekty są ładne, a rzeczywistość jest całkiem inna.
ODPOWIEDZ