pompy abs, abs pump

wiercenie studni

gdzie można wydrukować ulotki i inne takie?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
pielszy
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2014-11-12, 09:59

gdzie można wydrukować ulotki i inne takie?

Post autor: pielszy »

Zamierzam na poważnie wystartować z biznesem, potrzebuje w tym celu różnych ulotek, plakatów i innych takich rzeczy reklamowych. Słyszałem, że najlepiej to drukować w internetowych drukarniach, ale właściwie to żadnej nie znam, a nie mam pewności, że google dobrze mi doradzi. WIęc może ktoś z was mógłby mi jakąś polecić?
panuran
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-05-22, 18:45

Post autor: panuran »

To prawda, bo drukarnie internetowe są po prostu tańsze. Za to łatwiej się na ciąć na kogoś, kto oferuje materiały słabej jakości, więc dobrze robisz, że szukasz z polecenia. Ja tak na początku nie zrobiłem i niestety utopiłem na początku parę tysięcy. Dopiero potem znajomy mi polecił http://www.openprint.pl/
Tam robią zlecenia naprawdę rzetelnie, druk jest bardzo wyraźny, a kolory odpowiednie. No i jest też dość szybko. Oni się zajmują głównie wydrukiem materiałów dla firm, więc mają różne ciekawe oferty dla firm i powinno ci odpowiadać.
Jolexxex
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-09-17, 14:35
Kontakt:

Post autor: Jolexxex »

W drukarni internetowej. Jest wiele takich drukarni. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, to znajdziesz także na pewno drukarnie stacjonarną.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Najlepsze ulotki gdzie cena jest adekwatna do jakości znajdziesz na http://www.fanatycydruku.pl. Super, polecam. Drukowałem składane ulotki falcowane. Szybko dostarczone, jakość najlepsza jaką miałem. Są droższe niż te zwykłe ale o wiele bardziej przyciągają wzrok klienta jak ma coś tam sobie otworzyć itp.
fadon
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2016-03-12, 13:53

Post autor: fadon »

nasza firma bardzo często korzysta z usług tej firmy, co prawda siedzibę mają w Londynie ale obsługują zlecenia także z Polski, do tego robią to bardzo dobrze także serdecznie polecam. Zajrzyj sobie jakie robią fajne ulotki Londyn
ODPOWIEDZ