pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dawcy krwi

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja z tym mam zawsze pecha bo po oddaniu krwi nie można jeździć autem a ja cały czas poruszam się samochodem i nigdy nie pozwalają mi oddać krwi.
Taranza
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-13, 12:26
Kontakt:

Post autor: Taranza »

Dziwne, bo ja nigdy nie mam problemu z oddaniem krwi, a zawsze jeżdżę samochodem. Wystarczy odczekać 40-60min.
JustynaBratkows
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-01-14, 15:45
Kontakt:

Post autor: JustynaBratkows »

Przez około 5 lat oddawałam regularnie swoją krew, ale zamknięto punkt krwiodawstwa i od tego czasu nie mam gdzie jej oddawać. Wiecie może, czy do każdego miasta przyjeżdżają autobusy, w których można oddać krew?
pamela
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2016-01-16, 21:37
Kontakt:

Re: Dawcy krwi

Post autor: pamela »

Ja bym bardzo chciała być regularnym honorowym dawcą, jednak mam przewlekły niedobór żelaza i zwykle nie mogę :(( trochę pomaga suplementacja. Pierwszy raz oddałam jak tylko skończyłam 18lat. Nie boli, bo pielęgniarki mają niesamowitą wprawę już. Nic strasznego, polecam wszystkim:))
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

oj to szkoda, ja też bym chętnie oddała krew ale po oddaniu nie można prowadzić samochodu, a co zobaczę tego busa to jak na złość jestem autem :(
jukli
-#
-#
Posty: 219
Rejestracja: 2015-02-10, 11:48

Post autor: jukli »

najlepiej wybrać sie z kimś
loki
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2015-06-29, 14:34

Post autor: loki »

No w grupie zawsze raźniej.
Tylko lepiej mieć czas.
Możesz prowadzić samochód, nie ma przeciwskazań. Tylko lepiej nie od razu.
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Fantastycznie jest być honorowym dawcą. Zawsze pierwszy i jeszcze teraz sie dowiedziałem, że można to odliczyć: http://thak.pl/jestes-honorowym-dawca-krwi-skorzystaj-z-ulgi-podatkowej/
Ottonia
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-03-18, 11:24
Kontakt:

Post autor: Ottonia »

Od dawna nie oddaje krwi ze względu na to, że w okolicy nie mam punktu, w którym można było ją oddać. Co prawda jeżdżą autobusy, ale zawsze w dniach i godzinach, które mi nie odpowiadają.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ma nadzieję, że kiedyś będę miała okazje oddać krew.
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ja kiedyś chciałam oddać krew, ale niestety nie mogę. Z tego co się orientuję, to muszą być określone warunki, między innymi co do wagi ciała, prawda? Ja chyba się w tym nie mieszczę, bo jestem bardzo drobnej budowy. A szkoda, moja grupa krwi z pewnością byłąby przydatna.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

no niestety, w takim przypadku nie mogą wziąć od Ciebie krwi bo mogłoby Ci się coś stać.
ODPOWIEDZ