pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szyby samochodowe a ubezpieczenie

Dział dla miłośników motoryzacji, mechaników, hobbystów. Porady, pytania - ogólne dyskusje.
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Szyby samochodowe a ubezpieczenie

Post autor: zbyhu »

Warto ubezpieczyć szyby w samochodzie czy nie?? Ostatnio dostałem kamykiem w szybę i musiałem ją wymienić w serwisie i tam mi powiedziano o takim ubezpieczeniu.
winek
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2015-05-25, 11:31
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: winek »

moim zdaniem warto
siranama
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-11-10, 08:39
Kontakt:

Post autor: siranama »

Też tak sądze.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Zależy ile jeździsz i po jakich drogach ;) Najlepiej to mieć AC z formułą all risks, wtedy się nie zastanawiasz czy Ci uznają czy nie w razie co...
Awatar użytkownika
Wawer
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2015-09-21, 16:12

Post autor: Wawer »

Sprawdź ofertę pakietów, bo zdarza się tak, szczególnie jak nie wyrobiłeś sobie jeszcze zniżek i auto jest duże, że pakiet można mieć w cenie OC. A w pakiecie możesz mieć AC, OC , ZK, NNW oraz Assistance. To dali mojej koleżance, która kupowała swoje pierwsze auto w salonie. Taki pakiet daje mnóstwo zabezpieczeń - to znaczy, ze nie tylko naprawiają za darmo na oryginalnych częściach, ale też załatwaiają auto zastępcze, holowanie, zwrot za hotel - jak się poważnie popsuje, a także pomagają, gdy zatrzasniesz kluczyki, albo ci się rozładuje akumulator. Zobacz sobie na przykład tu: http://www.nissanfinance.pl/ubez_uslug/ubez_pakiet.html
paluch686
-#
-#
Posty: 99
Rejestracja: 2016-01-18, 11:51

Post autor: paluch686 »

Ja kiedyś jechałem autem i kamyk mały uderzył mi w boczną szybę i ją stłukł. Musiałem tutaj: http://holowanie.i-poznan.pl/ zadzwonić po lawetę bo policja jak mnie wyhaczyła mimo osłony na to okno nie pozwoliła mi dalej jechać :/
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Kiedyś ubezpieczałem, to koszt około 50 złotych na rok.
zbyhu
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2015-03-24, 13:03
Kontakt:

Post autor: zbyhu »

esen pisze:Kiedyś ubezpieczałem, to koszt około 50 złotych na rok.
A w jakiej firmie Cię tyle kosztowało ubezpieczenie??
ODPOWIEDZ