pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Fundusze inwestycyjne. Czy warto?

Tematy na temat pracy, bezrobocia, rynku.
Awatar użytkownika
Spejson
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-04-13, 21:19
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Spejson »

Ja miałem kiedyś przygodę z funduszami prowadzonymi przez AXXA ale po 2.5 latach nie było widać prawie żadnych zysków, wiec zrezygnowałem może nie mam cierpliwości, lub jak mówił mój doradca "muszę na to spojrzeć długo falowo, bo są okresy górek i dołków...":D Prawda jest taka że lepiej bym zarobił odkładając kasę na zwykłego RORA. Więc ja zdecydowanie nie polecam, lepiej już kupić akcje jakieś dużej spółki i czekać kilka lat, jak nie splajtuje to będzie zysk.
Pozdrawiam.
Solidny ślusarz www.otwieranie.bydgoszcz.pl za rozsądne pieniądze.
Awatar użytkownika
Oomen
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-04-13, 23:48
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Oomen »

Zainteresowałam się ostatnio e-learningiem i szkoleniami online. Szukałam stron, które oferują tego typu usługi i trafiłam na julamedia.pl . Interesuje mnie szkolenie z zakresu animatora czasu wolnego. Można w ten sposób zdobyć uprawnienia w tym zawodzie i zacząć spełniać swoje marznia z tym związane. Co myślicie?
Paskudny otacza nas świat. Ale to nie powód byśmy wszyscy paskudnieli.
Awatar użytkownika
Ossa
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2015-04-06, 18:46
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Ossa »

Ja inwestowałem w fundusze i wyszedłem na tym bardzo dobrze. nie nalezy wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka ... taka obowiązują zasady przy inwestycjach giełdowych. Inwestując nalezy nastawić się na długi czas.
Ossa
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Poza funduszami na pewno warto zainteresować się również inwestowaniem w start-upy. Słyszałam, że można na tym naprawdę świetnie zarobić, a jeżeli nie wiemy co i jak, pomoże nam odpowiednia firma.
esen
-#
-#
Posty: 289
Rejestracja: 2015-03-03, 10:14

Post autor: esen »

Spejson pisze:Ja miałem kiedyś przygodę z funduszami prowadzonymi przez AXXA ale po 2.5 latach nie było widać prawie żadnych zysków, wiec zrezygnowałem może nie mam cierpliwości, lub jak mówił mój doradca "muszę na to spojrzeć długo falowo, bo są okresy górek i dołków...":D Prawda jest taka że lepiej bym zarobił odkładając kasę na zwykłego RORA. Więc ja zdecydowanie nie polecam, lepiej już kupić akcje jakieś dużej spółki i czekać kilka lat, jak nie splajtuje to będzie zysk.
Pozdrawiam.
W axa z opłatami likwidacyjnymi walczy kancelariainvictus.pl/axa/ na wnioski klientów, którzy mieli przygodę z towarzystwem.
iryska123
-#
-#
Posty: 201
Rejestracja: 2016-06-09, 14:46

Post autor: iryska123 »

Myślę, że tak. Warto poczytać blogi o inwestowaniu w internecie i dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. Takie inwestycje często przynoszą duże efekty.
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Ja bym uważam na tego typu oferty. Owszem, możesz wprawdzie zarobić więcej, ale równie dobrze i stracić. Osobiście raczej wolałbym lokaty, ale to już personalna rzecz.

Z kolei podobnie jest z kredytami, jednakże w tym przypadku bardzo często nieraz firmy pożyczkowe mają lepsze warunki niż niektóre prywatne banki (np. kliknij tutaj) i koszty takiej pożyczki są niższe. Jednak to tylko pojedyncze przypadki.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

ja tam w takie rzeczy się nie bawię bo są według mnie zbyt ryzykowne.
ODPOWIEDZ