pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Bo wygląd się nie liczy"

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
tresk
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2018-02-04, 22:49

Post autor: tresk »

Według odpowiedzi mężczyzn z ankiety http://www.kobiecymokiem.pl/ideal-kobie ... mezczyzni/ to jednak wygląd ma znaczenie, znajdują się tam nawet odpowiedzi, jakie kobiety podobają się facetom najbardziej
kort
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-03-14, 09:23

Natura

Post autor: kort »

Taki mam instynkt, że bardziej podobają nam się przedstawiciele/-cielki płci przeciwnej, które są bardziej "estetyczne". Natury się nie oszuka...
maitr
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-03-27, 18:45

Post autor: maitr »

Przykładam uwagę do obu tych rzeczy, ale na charakter nieco większą - w końcu uroda przeminie :) Charakter ma jeszcze jako taką szansę się ostać.
frantista
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2018-04-17, 11:32

Post autor: frantista »

Przyznam, że dla mnie nie ma specjalnego znaczenia. Liczy się to żeby umieć się ze sobą porozumieć, znaleźć wspólne tematy.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Ciekawe, czy w praktyce też to tak u ciebie wygląda.
basiulaa1
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-06-16, 11:02
Lokalizacja: Dębica

Re: "Bo wygląd się nie liczy"

Post autor: basiulaa1 »

Pierwsze co widzimy to wygląd oczywiście, a dopiero potem wnętrze i jak to się mówi pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Musi być to "coś" i już
Daga321
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2020-07-24, 20:00

Re: "Bo wygląd się nie liczy"

Post autor: Daga321 »

Również jestem zdania, że wygląd się liczy. Wydaje mi się, że jest równie ważny co charakter i jeżeli ktoś nam odpowiada w obu tych aspektach to jest szansa na udany związek :)
Ej a w kwestii charakteru co myślicie? Podobieństwa się przyciągają? Czy może lepiej być "jak dwie krople wody"?? czytałam o tym ostatnio tutaj https://perso.in/blog/idealny-partner-p ... czy-rozny/ ale nie wiem do końca co myśleć...może to zależy od osoby?
Ovca_gang
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2022-07-03, 19:49

Re: "Bo wygląd się nie liczy"

Post autor: Ovca_gang »

Oczywicie, że się liczy, gdyby tak nie było to ludzie nie mieliby preferencji estetycznych i różnych gustów. Jednoczesnie nie powinien on przesłaniać innych cech człowieka.
ODPOWIEDZ