pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Abram
-#
-#
Posty: 65
Rejestracja: 2022-10-10, 13:47

Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Post autor: Abram »

Będziemy chcieli podać bank za kredyt frankowy. Szukam prawnika, który może pomóc w zrozumieniu mojej umowy kredytowej i możliwych kroków do podjęcia. Macie jakieś wskazówki dotyczące prawników specjalizujących się w tych kwestiach? Słyszałam, że teraz coraz częściej sądy wydają wyroki na korzyść kredytobiorców.
Snown
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2023-02-10, 12:23

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Post autor: Snown »

Pewnie na stronie https://kancelaria-bialczak.pl/ będzie więcej o tym jakimi sprawami się zajmują, ale to kancelaria, która zbiera pozytywne recenzje, można więc pogadać o swojej sprawie, ewentualnie jakieś sensownej pomocy z ich strony oczekiwać.
Wielgus33
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2021-12-27, 13:23

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Post autor: Wielgus33 »

W sprawach kredytów frankowych prawnik z kancelarii na 3 Maja 20/2A w Lublinie może pomóc zrozumieć zawiłości umów. Warto się do nich zgłosić. Z tego co słyszałam, mają tam już jakieś doświadczenie w sprawach frankowiczów, a wydaje mi się, że to jest na tyle świeży temat, że dobrze jest znaleźć kogoś, kto ma w tym rozeznanie.
flyght
-#
-#
Posty: 59
Rejestracja: 2023-02-02, 08:02

Re: Pomoc prawna przy kredycie frankowym

Post autor: flyght »

W kwestii unieważnienia umowy kredytowej oraz zwrotu nadpłaty, na terenie południowej Polski, warto skorzystać z usług sprawdzonej kancelarii prawniczej. Zadzwoń sobie do Pani Mecenas Ewy Draga-Buchta (501 530 186), która z powodzeniem reprezentuje w sprawach sądowych związanych z kredytami frankowymi. Możesz tez otrzymać bezpłatną konsultację telefoniczną a w późniejszych etapach masz kontakt z Panią Mecenas niemalże 24/7.
ODPOWIEDZ