pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bijące się dziewczyny

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

ewcia9494, a nie umiesz załatwić tego słownie? Musisz się zniżać aż do takiego poziomu? Dla mnie to chore. Trzeba nauczyć się rozmowy KULTURALNEJ, a nie załatwiać tego przemocą. Powiedziałabym coś więcej, ale się powstrzymam.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA tam nie lubię jak dziewczyny się biją Wogóle to nie lubie jak ktokolwiek się bije Fakt wpadam zawsze w największe zadymy i jestem bardzo nerwowa i zdarzyło mi się podnieść rękę ale to raczej na faceta Była to konieczność jednak bijące się dziewczyny bo np są zazdrosne o faceta dla mnie to żal.
Agatha18
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2009-09-16, 18:49

Post autor: Agatha18 »

Uważam,że wszystko da się rozwiazać słowie,ale jak są emocje trudno rozmawiać normalnie ;) Ja nie lubie się bić ... Agresja jest odpowiedzią na agresje ;)
Były momenty gdzie się biłam,ale agresją nic się nie załatwi,bo bez wyjaśnienia sytuacji konflikt dalej będzie ...
Awatar użytkownika
myszaa
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2009-09-19, 12:20
Lokalizacja: wiedziałeś?

Post autor: myszaa »

nie mam zdania na temat bijących się dziwczyn.. skoro lubią..
ja tylko czasem, jak ktoś mi baaardzi zalezie za skórę to owszem, zdarza się, ale staram się tego unikac ; )
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Cóż ogólnie napierdzielające się panienki szczególnie kurde takie pierwszoklasistki bo to w szkołach często takie akcje są śmieszą mnie. Jedna spojrzy na drugą i zaraz już sparing (oczywiście bardzo żałosny sparing typu ciąganie za włosy.. :lol: ) Śmieszy mnie to , bijesz się to się bij a nie ciągaj za włosy ,albo nie rób tego wcale.

Co do mnie nie biję się zwykle i nie zaczynam pierwsza ,ale miałam akcje i to parę razy z facetami (tu akurat sytuacje po alkoholu wtedy jakoś agresja się włącza ,ale oczywiście gdy ktoś pierwszy zaczepi).

Z laskami akcji zbytnio nie miałam ,ale czasami rozumiem po prostu niewytrzymałość innych bo jak idzie jakaś elo maniurka która myśli ,że jest chodzącym lansem i nie dość ,że Cię zetnie wzrokiem zrobi te swoje 'pff' pod nosem to dorzuci komentarz mimo ,że Cię nie zna ,że po prostu nie sposób nie wstać i nie pacną po bańce.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

ja się bije jak sie zdenerwuje albo wypije trochu :P
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Moje życie polegało na życiu (pierw brat potem kolega a potem połowa osób z miejscowości się ze mną lało ,nie szarpało za włosy tylko biłam się znimi jak z facetami).Teraz nie leję tzn starych znajomych czasem a znowego otroczenia to 1 chlopaka bo mi podłaził pod skórę.Ale próbowałam jak najmniej bo klienci mają mi ufać a nie się mnie bać.I zostałam uznana w miejscowosci za strongmenkę/womenkę,siłaczkę,drugą pudzianowską,agresorem itd.
Awatar użytkownika
Evangarde
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2009-10-17, 12:54

Post autor: Evangarde »

Ja tylko jak ktoś mnie naprawdę zdenerwuje, ale są to skrajne przypadki.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nigdy się z nikim nie biłam.
Może dlatego, że mam 150cm wzrostu i ogólnie jestem mała i drobna.
Staram się używać siły argumentu.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

mało kobiecie to jak dla mnie takie damskie bijatyki i popychanki.
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Mało...Dużo to takie różne przez innych wymyślane są typy idealnej kobiety xD.Zaś inne próbóją pokazać jakie naprawdę są poprzez bicie,podnoszenia ciężarów,seks xD.A mi mówiono ,że najważniejsze jest też to by w życiu być sobą.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Ja kiedyś po prostu znalazłam się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie. Kiedyś w szkole dosłownie rzuciła się na mnie nabuzowana wariatka tylko dlatego,że na nią spojrzałam. To wszystko nagrało się na kamerach w korytarzu, z czego potem tłumaczyła się dyrekcji. O dziwo zdobyła się na przeprosiny (raczej wymuszone)
Jak się z czasem dowiedziałam,ta dziewczyna miała na koncie już wiele bójek, w moim przypadku skończyło się tylko na targaniu za włosy^^
Lilian
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2011-12-18, 20:28

Post autor: Lilian »

Bijące się dziewczyny kojarzą mi ise z takimi chłopczycami ,które zadzierają nosa ,przeklinaja . Dziewczyna powinna byc delikatna niczym kwiat z odrobinką pazurkaa..pozdrawiam ;)
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

A niech sie bija jak maja ważny powód xD
Pixel
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2011-12-31, 02:15

Post autor: Pixel »

edziuniek pisze:A niech sie bija jak maja ważny powód xD
Zawsze to szybciej zostanie rozładowane napięcie?;)
ODPOWIEDZ