pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Makijaż

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

selene pisze: Może i mi przejdzie. Rzecz w tym, że jestem jakoś dziwnie nadwrażliwa jeśli coś ma dotknąć mojej powieki czy oczu. Cień do powiek jeszcze jakoś bym zniosła, ale jeśli chodzi o kredkę to brrr... Wiem, dziwna jestem ;p.
Wcale nie jesteś dziwna Mój brat kiedyś stwierdził że w dzisiejszych czasach kobiety nie wychodzą z domu bez makijażu i to jest chore. Gdzie podziała się naturalność.
Na pewno nic na tym nie stracisz Przynajmniej skóra odpoczywa ale oczywiście delikatny makijaż całkiem fajnie wygląda. Mocny makijaż powinno zostawiać się na szczególne okazje żeby czuć się wyjątkowo i inaczej :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

redi_gyal pisze:Na pewno nic na tym nie stracisz
Jeśli chodzi o makijaż to też uważam, że nie. Jednak ta moja 'nadwrażliwość' jest mocno kłopotliwa, gdy coś mi do oka wpadnie i trzeba to wyjąć. Ja po prostu nie dam się nikomu dotknąć i będę z tym chodziła, byle tylko zostawić mnie w spokoju. To jest dziwne ^^.
redi_gyal pisze:Wcale nie jesteś dziwna Mój brat kiedyś stwierdził że w dzisiejszych czasach kobiety nie wychodzą z domu bez makijażu i to jest chore. Gdzie podziała się naturalność.
Naturalność powoli zanika. Ale na szczęście są jeszcze wyjątki, które wolą ją od tapety na twarzy ;).
Awatar użytkownika
oliwek1994
-#
-#
Posty: 54
Rejestracja: 2009-09-28, 19:18

Post autor: oliwek1994 »

A ja dobrze wyglądam w delikatnym i tylko tak się maluję. ;]
selene pisze:Naturalność powoli zanika. Ale na szczęście są jeszcze wyjątki, które wolą ją od tapety na twarzy ;) .
To ja, to ja! Czasem (zwykle) w ogóle się nie maluję. ;P Nie mam natchnienia, abo mi się nie chce, albo po prostu dobrze wyglądam. xD
blablabla
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-10-22, 15:10

Post autor: blablabla »

ja maluje sie nie po to zeby np. jak wy to określacie "tapetą" i wygladac jak lalka tylko mam problemy z cera. tzn. mialam i teraz pozostały mi niedoskonałości typu plamy,blizny itp .. i dlatego nakładam korektor,fluid itp.
a oczy maluje bo mi sie podobaja takiee;p
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Preferuję delikatny makijaż. Na co dzień jakiś jasny cień, tusz i błyszczyk (:
Na jakieś wyjścia dochodzi jeszcze czasami podkład, puder, jakiś ciemniejszy cień.
selene pisze:ale jeśli chodzi o kredkę to brrr...
Też tak mam. Nigdy nie malowałam się kredką, zawsze panikowałam. Bo ja mam ogólnie strasznie wrażliwe oczy. Jak okulistka chce mi wpuścić krople to musi się strasznie ze mną namęczyć ;D Nie wyobrażam sobie tym bardziej u siebie szkieł kontaktowych. No i właśnie kredki też się boję xD
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja nie nakładam tapety...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

NAwiedzonA pisze:Ja nie nakładam tapety...

Makijaż nie zawsze oznacza tapetę;)

Jestem zdania, ze makijaż powinien być prawie niewidoczny i słuzyc podkreśleniu atutów lub ich delikatnym zamaskowaniu.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

No wiem, ale jak widzę słowo makijaż to od razu myślę o tapecie...

Nie maluję się.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

maluję się raczej delikatnie, mocniej podkreślam tylko oczy, najczęściej kredką.
Podkładu też używam, ale go nie widać, służy tylko zrobieniu matu na twarzy. Czasami dodam jakiś puder rozświetlający. Bez makijażu wyglądam blado i jakbym miała 15 lat ;p
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

A ja się maluje, codziennie. Delitakny podklad, troszke pudru i rzęsy maluje.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Na co dzień naturalny.
Zwykle po prostu ograniczam się do podkładu mineralnego oraz pomadki ochronnej.Tuszu,ani cieni nie używam,ponieważ odkąd przedłużyłam sobie rzęsy mam wystarczająco wyraziste oczy.
Co innego jakieś ważniejsze wyjścia, wtedy zawsze staram się podkreślić moje atrybuty.
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

uniqex33 pisze:A ja się maluje, codziennie. Delitakny podklad, troszke pudru i rzęsy maluje.
i czasami podkreślam oczy czarną kredką. No i błyszczyk do ust. Rimmel robi cudowne.,
Awatar użytkownika
flammable.
-#
-#
Posty: 166
Rejestracja: 2010-03-01, 00:11

Post autor: flammable. »

maluję się, kiedy wychodzę gdzieś ze znajomymi, ale też nie zawsze, bo mam naturalne mocno podkreślone oczy, usta natomiast maluję pomadką ochronną [ale to się chyba nie zalicza do makijażu] wszystko zależy od nastroju;] nie lubię mieć na sobie tony tapety, dlatego nie 'upiększam' się w ten sposób;]
Awatar użytkownika
Martucha
-#
-#
Posty: 524
Rejestracja: 2010-05-02, 14:24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Martucha »

Nie maluję się. :D
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Martucha pisze:Nie maluję się.
No dokładnie <chyba, że do malowania zalicza się błyszczyk> ;)
ODPOWIEDZ