pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Andrzejki

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Andrzejki

Post autor: selene »

Przeszukałam forum i nie mogę uwierzyć, że nie ma tematu o andrzejkach. No więc zakładam ;p.

Obchodzicie? Znacie jakieś ciekawe wróżby? Czy wyniki tych zabaw traktujecie na poważnie, czy ot tak - jako rozrywkę?
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Andrzej, andrzejki... :roll:

Świetna zabawa ze znajomymi, co rok. Przy tych wszystkich wróżbach jest mnóstwo uciechy. Oczywiście nikt nie traktuje tego poważnie.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Obchodzimy, jak co roku. W sumie zrobiła się z tego taka nasza mała tradycja. W tym roku będą piąte andrzejki, które obchodzić będziemy w niezmienionym składzie. Można mieć tylko nadzieję, że nawet jak się porozchodzimy to te andrzejki nam zostaną.
Wróżby były kiedyś, traktowane z przymrużeniem oka.
Teraz tylko siedzimy, pijemy i rozmawiamy.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Jako dzieciak wróżyliśmy z znajomymi, lanie wosku, wróżby z obrączką czy z jabłkiem teraz nie praktykujemy tego.
Tegoroczne andrzejki spędzę pewne na imprezie w clubie.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Zawsze w szkole na godzinie wychowawczej laliśmy wosk i robiliśmy jakieś wróżby (podstawówka i gimnazjum). Zawsze mam wkładać imiona chłopaków pod poduszkę i rano losować i co roku zapomnę ;d
W tym roku robimy sobie klasową imprezę. Teraz możemy spotykać się dość rzadko, więc taka impreza bardzo się przyda ;) Jednak jeżeli nie uda mi się tam dotrzeć (=>studia) to zostanę w mieście i tutaj zabaluje ze znajomymi.
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman »

Jasne, że obchodzimy :)

I to z wróżbami i cała tą zabawą :)
Oczywiście wróżby są dostosowane do współczesności :)

Kupa śmiechu i zabawy.
A dodatkowo chodzę też na imprezy organizowane. W tym roku np. idę na Andrzejki Klubowe organizowane przez Samorząd Studencki krakowskich uczelni.
Dziś impreza w Klubie Midgard - ze zniżkami, wróżką - podobno prawdziwą :) konkursami i nagrodami
Jutro w Klubie Cień - atrakcje te same, ale gra inny DJ :).

Zobaczymy czy wróżka będzie każdego dnia to samo przepowiadała :) , jeśli tak to może uwierzę ;)
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Hmm do tej pory zawsze jakoś obchodziłam andrzejki W młodszych latach zazwyczaj w szkole a później razem z przyjaciółmi. W tym roku miałam wybrać się na koncert zrobiony na lodowisku Zabawa zapowiada sie świetna Niestety nic z tego nie wyjdzie bo tegoroczne andrzejki spędzam w pracy do późna :(
Awatar użytkownika
You_Like?
-#
-#
Posty: 221
Rejestracja: 2009-09-21, 18:45

Post autor: You_Like? »

Oo pamiętam stare czasy i Andrzejki. ;) Zwykle co roku w jakiś sposób coś tam się obchodzi jednak najfajniejsze to te z przed lat. Mile wspominam wróżenie ;D
Awatar użytkownika
snuffman
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2009-09-30, 14:52
Lokalizacja: Kraków

Post autor: snuffman »

Ale nadal mogą być fajne :)

Wszystko zależy od ludzi :)

W nas było tak, że mniej więcej w wieku 14- 18 nikt nie chciał się bawić w wróżby. A teraz jak się jest a studiach to ludzie "dziecinnieją" i wracają do starych zabaw :)

[ Dodano: 2009-11-27, 16:28 ]
I nadszedł ten dzień :)
Dziś oficjalnie rozpoczynamy Andrzejkowy weekend :)

Wszystkim życzę dobrej, szalonej zabawy :) i miłego odsypiania.
ODPOWIEDZ