pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Paznokcie

Dział przeznaczony dla Kobiet.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

krótkie :( teraz są bezbarwnym lakierem pomalowane
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

A moje nadal są różowe :mrgreen:
wnekii
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2009-09-16, 11:57

Post autor: wnekii »

Niki pisze:Ja przeciwnie, dla mnie to ozdoba kobiety ;) Od zawsze miałam swoje, ładne, długie, malowałam je sama, jak i ozdabiałam. Wszyscy mi ich zazdrościli, ale co dobre, to musi się kiedyś skończyć. Niedawno zaczęły mi się strasznie łamać, rozdwajać, nie mogłam się z tym uporać. I od tego momentu mam żelowe, ale na swoich paznokciach, nie uznaję tipsów. Ładnie pomalowane, przypiłowane, długie. Aktualnie delikatny french z delikatnymi, białymi kwiatkami ;)

Nie lubię takich blachar, że laska nie może podnieść monety, gdy jej upadnie :roll:

Niki czemu od razu blachara? To że ma długie tipsy nie oznacza że jest blacharą? Dziewczyny czemu jesteście takie okrutne i mściwe , zawistne ? Nie rozumiem. Skończcie oceniać ludzi po ich wyglądzie. Każdy ma prawo nosić się jak chce..

A co do tematu:).. mam swoje paznokcie są raczej krótkie lubie je malować na malinowy róż lub cielesny kolor
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Nigdy nie miałam tipsów.
To niszczy paznokcie.

Najczęściej maluję na bezbarwny, beżowy.
Chociaż czasami zaszaleję i pomaluję na czerwony albo jakiś inny ciekawy kolor ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

wnekii pisze:Dziewczyny czemu jesteście takie okrutne i mściwe , zawistne ?
Hahaha, a co to ma do tego? ;D

I wybacz, ale dla mnie robienie 'metrowych' tipsów, które tylko utrudniają życie i nie można podnieść głupiej monety, nie jest normalne. Ja akceptuję schludne, zgrabne tipsy, ale trzeba znać umiar w tym, co się robi.
SynSula pisze:Nigdy nie miałam tipsów.
To niszczy paznokcie.
A takie gadanie to zwyczajna głupota. Tipsy za parę złotych ze sklepu niszczą, zrobione przez profesjonalistę, nie.
blablabla
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2009-10-22, 15:10

Post autor: blablabla »

zawsze mam pomalowane na jakiś kolor.
W sumie prawie codziennie na inny.
często pod kolor ubrania .
i długie mimo, że byłam maniaczką obgryzania to jednak przestałam, ale niestety teraz jak mam idealnie dlugie ktore mi sie podobaja zazwyczaj jakis mi sie połamie itp ...
tez raz mialam tipy i pozniej zalowalam...
mimo, ze znowu chcialabym je miec;p
Fioletowa:*Fotografk
-#
-#
Posty: 104
Rejestracja: 2009-10-17, 22:25

Post autor: Fioletowa:*Fotografk »

Najkrótsze.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Krótkie i beżowe
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Wolę krótkie paznokcie. Odżywek do nich żadnych nie używam. Maluję je dość często. Najczęściej na bordowy, fioletowy, różowy, beżowy. Tipsów nigdy nie miałam. Jakoś mnie do tego nie ciągnie.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Różnie to z nimi bywa.;D
Przez ostatnie pół roku były krótkie i niepomalowane, ogólnie zapomniane. Ale ostatnio dorwała się do nich zaprzyjaźniona kosmetyczka i uświadomiła mi, że można z nich coś ładnego zrobić. ; )) Czyli są krótkie i malowane ciemnymi kolorami - czerwień, purpura, fiolet. A jak będą dłuższe to będą kolorów beżowych ;D

A jak u Was paznokcie u stóp ? ;D
Bardzo lubię mieć każdy innego koloru. Życie jest kolorowe przecie że ;p
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

lubię długie paznokcie, ale trzeba o nie prawie codziennie dbać np. piłować. I do tego frencha (ale trzeba mieć do tego wyczucie, cierpliwość i trochę się wprawić :) )
Raz zrobiłam sobie tipsy akrylowe, ale nie byłam zadowolona, wyglądały sztucznie, a po ich zdjęciu moje paznokcie wracały przez ponad miesiąc do normalnej formy.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Krótkie.Nawet jeśli pokaz wymaga tego,abym miała na sobie tipsy,na drugi dzień je zdejmuje.Zbyt dużo czasu spędzam w stajni,aby utrzymać w ładnym stanie długie paznokcie :) Kiedyś owszem próbowałam,ale zbyt szybko straciłam do tego cierpliwość.
Tak,więc krótko ścięte pomalowane bezbarwnym lakierem,chociaż często także french.
Awatar użytkownika
Angel
-#
-#
Posty: 182
Rejestracja: 2009-07-25, 09:05

Post autor: Angel »

Akurat niedawno zrobiłam sobie paznokcie żelowe. Jednak wolę swoje naturalne. Faktycznie ręka wygląda wtedy inaczej jak są żele, tak bardziej elegancko ale co z tego jak później własne paznokcie nie są wcale takie piękne-daleko im do ideału.
Najczęściej maluję je bezbarwnym lakierem lub wcale ich nie maluję.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Ostatnio uwielbiam malować paznokcie na takie "mocne" kolory. I już raczej nie robię żadnych wzroków, tylko maluję na jednolity kolor.
Awatar użytkownika
Schizofrenia.
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2010-04-19, 15:48
Lokalizacja: z krańca świata ;D

Post autor: Schizofrenia. »

najczęściej mam średniej długości i french zrobiony ;d
ODPOWIEDZ