pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Rodzice chrzestni

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Moimi rodzicami chrzestnymi byli ciocia i wujek. Byli, a może są. Nigdy nie wiem jak to określić.
Łączyła mnie zawsze z nimi ogromna więź. Wujek był jak mój drugi, kochający, prawdziwy ojciec.
Obydwoje umarli.
Zginęli w wypadku samochodowym. Trudno było mi się pozbierać, bo naprawdę byli wspaniali.
dadexix
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2009-05-05, 16:52

Post autor: dadexix »

hmm. moj ojciec chrzestny, to maz siostry babci, i nie przecze ze mamy swietne kontakty, od dosc dawna[kiedys wypady do niego na wakacje i czulem sie przy nim jak przy ojcu ktorego nie posiadam:D teraz wpadam nie raz do nich - do niego i zony - na weekend, i siedzimy przy %%]
Chwale sobie po prostu;)


A matka chrzestna nawet nie wiem kto jest, zbyt duzo mozliwosci, a jako ze osobscie nie uwazam sie za katolika, to nie zbyt mnie to interesuje:D
Awatar użytkownika
Fruu
-#
-#
Posty: 733
Rejestracja: 2009-06-28, 19:24
Lokalizacja: mam wiedzieć ?

Post autor: Fruu »

Mam radziców chrzestnych i sama jestem mamą chrzestną :)
Napewno ma sie przywiązanie do tego dziecka i patrzy sie na nie z większym sentymentem i miłością mimo tego że nie jest moje .
Mam być chrześcijańskim przykładem ?
Mi sie zawsze chrześni kojarzyli z prezentami i pieniędzmi . NIe chce żeby moja Maja mnie tak kojarzyła .
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Moi rodzice chrzestni to ciocia i przyjaciel taty.
Chrzestna-siostra mamy, niewiele starsza ode mnie więc mamy super kontakt, często umawiamy się na 'ploteczki' lub zakupy.
Chrzestny-mieszka za granicą, nie widziałam go już parę lat. Jednak w miarę możliwości nas odwiedza i stara się być na ważniejszych rodzinnych uroczystościach. Mamy dobry kontakt.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Moja mama chrzestna - siostra taty , jakoś nie poprzepadam za nią .
Mój tata chrzestny - brat mamy ;) Bardzo się lubimy
Awatar użytkownika
destrukcyjna
-#
-#
Posty: 178
Rejestracja: 2009-08-20, 12:45

Post autor: destrukcyjna »

mimo, że moi chrzestni to rodzina dość bliska, mam z nimi bardzo nikły kontakt. praktycznie się nie spotykamy. o moich urodzinach też raczej nie pamiętają.
Awatar użytkownika
milosz1993
-#
-#
Posty: 135
Rejestracja: 2009-08-17, 22:43
Lokalizacja: Śliwice

Post autor: milosz1993 »

Chrzestną moją jest.... siostra mojej Mamy o ile się nie mylę :D aż tak wspaniałych stosunków nie mamy. Ale za to mój chrzestny (brat Taty) to naprawdę fajny gość :D mamy świetne stosunki
Awatar użytkownika
HungryLady
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2009-08-16, 23:48

Post autor: HungryLady »

chrzestny - kiepsko. wcale nie gadamy. chrzestna - jest dla mnie niemal jak przyjaciółka. :)
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Chrzestna jest moja ciocia, widzę ją około 3 razy do roku, ale bardzo ją lubię ; )
Natomiast chrzestny to były mąż mojej cioci. Na Jego temat nie będę się wypowiadać, bo brak mi słów.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Moim chrzestnym jest kuzyn mamy, średnio go lubię.. Chrzestna kuzynka taty. Nie widuje jej za często chociaż mieszka w tej samej miejscowości, ale bardzo ją lubię ;)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

no więc tak - moją chrzestną jest siostra taty, a chrzestnym brat mamy. W konsekwencji tego, że mamy drobny konflikt rodzinny, w ogóle nie utrzymuje kontaktów z chrzestnymi ;/
Ale prawda jest taka, że jeśli mieliby odrobinę dobrej woli, to chcieliby utrzymywać ze mną kontakt.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Moja chrzestna jest babci siostra wraz z jej mezem.
Wujka za czesto nie widuje z tego wzgledu ,ze pracuje za granica ale jak jest to jest b sympatycznie a ciotka to przezabawna babka,mieszka b blisko wiec dosyc czesto sie widzimy :)
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

moja chrzestna to siostra mojego dziadka (taty mamy) a chrzestny to przyjaciel mojego taty. nie łączy mnie z nimi jakas szczególna więź, nie widujemy się często, choś mieszkamy nie aż tak daleko od siebie
Awatar użytkownika
ebony bones!
-#
-#
Posty: 151
Rejestracja: 2010-03-07, 12:33
Lokalizacja: z google.

Post autor: ebony bones! »

Moi chrzestni to moi kuzyni. Nie mam z nimi dobrego i często kontaktu z tego względu, że nie mieszkają tak blisko. Najczęściej widujemy się na jakichś rodzinnych uroczystościach ale zawsze wtedy staramy się nadrobić stracony czas. ; )
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Chrzestna siostra mamy, chrzestny brat taty. Hm, nie ma między nami jakiś szczególnych więzi. Widujemy się bardzo rzadko. Kiedyś z chrzestnym miałam dosyć dobry kontakt, ale niestety konflikty rodzinne źle na to wpłynęły. Obecnie prawie w ogóle go nie widuję.
ODPOWIEDZ