pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Idiotyzm czy nie?

Każdy z nas walczy z problemami. Razem zawsze łatwiej je pokonać.
Inglorion
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-01-28, 21:26

Idiotyzm czy nie?

Post autor: Inglorion »

Witam. Tak to znowu ja. Po długim czasie nie wchodzenia na forum znowu na nie zawitałem.

Mam otóż takie trzy problemy.

Pierwszy: Do niczego nie mogę się zebrać... Ciągle mam słomiany zapał. I wszystko co zacznę niedługo porzucam na rzecz komputera. Przez to czuję się nie potrzebny.

Drugi: Macie coś na nieśmiałość? Bo nadal nie mogę się zebrać i poszukać wybranki serca. Chociaż siedzenie przed komputerem mnie dobija to zacząć nie mogę.

Trzeci: Macie coś na złe komentarze innych? Już się praktycznie tym nie przejmuję tylko zostaje mi taki... "niesmak" po docinkach głupich. Może to zbytnio przeżywam. Nie wiem sam już.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Niestety ja nie zdołam Ci pomóc.... Mam tak samo :|
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

1. Taki problem ma duża większość zapewne:P po prostu zbytnie przywiązanie do komputera. Czy jest na to sposób? jeden bardzo drastyczny-wywalić komputer :P żartuję.
Znajdź sobie inną pasję:)
2. Nieśmiałość ciężko jest pokonać, ale to wcale nie jest wada, ponoć niektórych to pociąga :P
3. Na złe komentarze ja zazwyczaj reaguję.. złymi komentarzami^^ nie ma to jak pokonać kogoś jego własną bronią.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Co do komputera. Miałam kiedyś podobny problem, zepsuł mi się i okazało się, że mogę bez niego żyć. Spróbuj ograniczyć czas spędzania na kompie. Jak Bu, napisała znajdź jaką inną pasję. Co tej nieśmiałości, skoro ciągle jesteś na komputerze nie pomyślałeś o stronach typu, sympatia czy ilove? Zawsze możesz kogoś tam poznać;) Nieśmiałość jest zaletą nie wadą pamiętaj o tym;)
Do to Twojego ostatniego problemu. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie Cię mieszał z błotem. Bez sensu jest się bronić, najlepiej to olać a z czasem wszystko się uspokoi ;)
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Inglorion wiesz ja za bardzo ci chyba nie moge pomóc...ale jak wyżej dziewczyny pisały musisz ogranicczyć czas który poświęcasz na komputer....
Awatar użytkownika
Liseq
VIP
VIP
Posty: 19
Rejestracja: 2009-03-24, 14:28

Post autor: Liseq »

I napewno nie szukaj "wybranki serca" przez internet.
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

I co poradziłeś sobie troszkę Inglorion,
przypomniałam sobie Twoją opowieść i się zastanawiam co tam u ciebie ;)
Inglorion
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2009-01-28, 21:26

Post autor: Inglorion »

Tak poradziłem. Od dzisiaj będę miał zajęcia co nie miara. 1. Przygotowywać się będę musiał do ministrantury 2. Działam jako wolontariusz w helpline.org.pl
Duszyczka
-#
-#
Posty: 1701
Rejestracja: 2009-02-12, 18:51

Post autor: Duszyczka »

Inglorion brawooo ;) życze powodzenia :)
stmaske
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-10-16, 08:16

Post autor: stmaske »

Moim zdaniem to przemyślane.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

no i super, oby tak dalej
Awatar użytkownika
nmonika1
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2015-11-02, 16:39
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: nmonika1 »

Musisz najpierw sprawdzić, w czym przyczyna takiego problemu. To wrodzona nieśmiałość czy coś Cię blokuje? Może musisz coś zmienić w swoim wyglądzie? Małe zmiany pomagają poczuć się lepiej. :)

[ Dodano: 2015-11-08, 13:40 ]
Trzymam za Ciebie kciuki!
Moniczka
Awatar użytkownika
MarcinGaw
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-11-10, 09:59
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: MarcinGaw »

Idź na siłownie i zacznij pakować. Zobaczysz że będzie lepiej.
Być nikim, ale sobą, w świecie, który robi wszystko, co w jego mocy, dniami i nocami, by zrobić z ciebie przeciętniaka...
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

może po prostu masz taki okres w życiu, ja też nie raz tak mam to samo przechodzi.
ODPOWIEDZ