pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Społeczność futrzaków...

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Dingo
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2010-04-16, 23:44

Post autor: Dingo »

To nie jest sekta, której zadaniem jest obalenie wiary w Boga, spalenie polityków i polonistek na stosach czy wyjedzenie wszystkich plastrów sopockiej na świecie. To najbardziej tolerancyjne i artystyczne społeczeństwo jakie znam :)
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Dla mnie to jest trochę takie "kosmiczne" naśladować swoim stylem życia i zachowaniem zwierzęta, no ale każdy ma inne upodobania :D
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Byłam sobie na forum futrzaków i szczerze mówiąc jakoś nie bardzo rozumiem.
Ludzie podają się za zwierzaków. W avatarch mają 'swoje' zdjęcia... Na początek trochę mnie to zaintrygowało ale wydaje mi się to trochę nienormalne, choć może zabawa jest dobra.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

A na czym jeszcze polega to upodabnianie się ?

[ Dodano: 2010-04-18, 12:17 ]
Futrzastość jako styl życia można zdefiniować przez upodabnianie się charakterem, zachowaniem lub wyglądem do fursony.
Większość ludzi to futrzaki, jeśli wziąć pod uwagę, że przypominają świnie i inne 'miłe' zwierzątka.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

SynSula pisze: Większość ludzi to futrzaki, jeśli wziąć pod uwagę, że przypominają świnie i inne 'miłe' zwierzątka.
Eeej, nie obrażajmy świni ;d.
Intrygujące te całe futrzaki, choć naprawdę wydają się dosyć dziwne.
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

SynSula pisze:Większość ludzi to futrzaki, jeśli wziąć pod uwagę, że przypominają świnie i inne 'miłe' zwierzątka.
No każdy jest futrzakiem chodziaż w 1%, ale tu chodzi o celowe naśladowanie lub interesowanie się zwierzetami, a nie jak ktoś jest 'waleczny jak lew', albo 'upije się jak swinia'
Awatar użytkownika
Dingo
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2010-04-16, 23:44

Post autor: Dingo »

SynSula pisze:A na czym jeszcze polega to upodabnianie się ?
Polega to na tym, że np: rysujesz(malujesz) obrazy swojej fursiny, pisać opowiadania z nią również można, komponować muzykę(tu już nie chodzi o fursone :) ) i wiele innych rzeczy. Ewentualnie można posiadać fursuit :mrgreen: .
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Futrzastość chyba każdy odbiera na swój sposób, niekoniecznie musi pisać opowiadania czy rysować obrazy albo koniecznie upodabniać się do swojej fursony C:
Gdy zobaczyłem ten wątek i wszedłem w linki o futrzakach, już wiedziałem, że skądś to znam. Po przeczytaniu różnych artykułów wynikło, że też pewnie jestem futrzakiem, ale na swój sposób ;P
Ciekawe 'społeczeństwo', no i tolerancyjne.
ODPOWIEDZ