pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kontrola rodziców

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Niema żadnej, bo nie mógłbym zrobić NIC, gdyby wiedzieli za dużo. Liczę się z ich zdaniem, owszem, ale nie mówię wszystkiego bo niepotrzebnie by się martwili. Sam mam kontrolę nad sobą i umiem sobie sam radzić. Nie mówię rodzicom całej prawdy i nie relacjonuję całego przebiegu wydarzeń - nic w tym dziwnego niema, dużo dzieciaków tak robi z tym że no.. granice do złamani są różne.
Awatar użytkownika
kakina
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-23, 17:31
Lokalizacja: Z Nienacka

Post autor: kakina »

Ja podobnie robię, nie muszą wiedzieć wszytskiego :) Ale mam z rodzicami dobry kontakt,
nie są surowi i licza sie z moim zdaniem,nigdy nie mialam szlabanów,zakazów... mają do mnie zaufanie... moja mam mówi że powinnam sama za siebie odpowiadać i podejmować decyzje,uczyła mnie tego już bardzo wczesnie,wiele im dzięki temu zawdzięczam.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Czy mają kontrolę? No nie wiem ciężko to powiedzieć, ale raczej nie. Nie mówię im wszystkiego więc też mało o mnie wiedzą :)
Awatar użytkownika
Icannotfly.
-#
-#
Posty: 1022
Rejestracja: 2010-05-16, 18:25
Lokalizacja: Stamtąd.

Post autor: Icannotfly. »

Nie odczuwam jakiejś szczególnej kontroli ze strony rodziców. Tata praktycznie w ogóle się nie interesuje, a mama, owszem martwi się, ale ma do mnie zaufanie. Nigdy nie byłam przez parę godzin wypytywana gdzie idę, z kim, po co... Chyba, że było to wyjście na całą noc. :) Wytyczonych godzin powrotu też nie miałam, sama miałam poczucie, że muszę wracać... ewentualnie dzwoniłam do mamy, że wrócę około jakiejś tam godziny. :)
Awatar użytkownika
Morgan130
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-29, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Morgan130 »

Moi rodzice mają do mnie olbrzymie zaufanie i praktycznie pozwalają mi na wszystko. Oczywiście przejmują się , ale ja prawie zawsze umiem poprowadzic ich tok myślenia na swoją korzyśc xp
ODPOWIEDZ