pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Porządek w/na szafkach

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
MrSskeptic
-#
-#
Posty: 51
Rejestracja: 2010-04-27, 17:59

Post autor: MrSskeptic »

Gdy otwieram szafę z ubraniami koleżanki reagują mniej więcej tak : o kur** :shock: . Dlaczego? Ja bardzo chciałabym mieć bałagan. Poważnie, ale moja mama ma strasznego bzika na punkcie porządku i ubrania u mnie są idealnie złożone w kosteczkę i ułożone równiutko.
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

U mnie wręcz przeciwnie :D Moja mama też ma bzika i zaraz moja szafa jest czyściutka, ale po jakiś dwóch- trzech dniach to jakaś masakra jest :P
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

MrSskeptic pisze:Ja bardzo chciałabym mieć bałagan. Poważnie, ale moja mama ma strasznego bzika na punkcie porządku
tak samo jest u mnie ;D ale ja to zlewam ;D
Awatar użytkownika
paatek
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2010-05-09, 14:23

Post autor: paatek »

A ja szczerze mam wszystko ułożone.. Nie, żebym była jakąś pedantką, oczywiście, że nie, ale jak mam 'rozpierdziel' to nie mogę wtedy nic znaleźć. Wiem to z przykładu mojej siostry .
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Ostatnio miałam pół szafy na krześle, a mama kazała mi posprzątać, to wtedy złapałam wszystko na raz i wrzuciłam tak jak trzymałam do szafy. Teraz jest okropnie, nawet nie chce mi się tam zaglądać 8)
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Otóż u mnie to wygląda tak:
Na wejściu do pokoju mam wspaniały dywan z różnorakich ubrań.
A kiedy szukam czegoś do ubrania po prostu otwieram szafę i biorę to co wypadnie.
Gdybym miała zagłębiać się w jej zakamarki... O, nie, nie. Mam za słabą psychikę.
Raz na ruski rok posprzątam, ale jak dla mnie to nie ma sensu. Kiedy przecież już następnego dnia wszystko wraca do 'starego porządku'.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Zawsze staram się mieć poukładane w szafce z ubraniami, bo inaczej nie mogę znaleźć tego czego akurat potrzebuje.
Niestety gdy do mojej szafki dorwie się siostra to wszystko jest poukładane, nic jej więcej nie obchodzi oprócz tego że 'ona musi znaleźć' i wtedy nie ważne że godzinę temu układałam...
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Otwieranie mojej szafy to sport ekstremalny. Nie pamiętam kiedy tam sprzątałam, ale lubię swój bałagan w gruncie rzeczy zawsze wszystko znajduje, i nie mam z tym problemów. W pokoju tak samo.
Awatar użytkownika
Morgan130
-#
-#
Posty: 66
Rejestracja: 2010-06-29, 23:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Morgan130 »

U mnie w szafie (zresztą nie tylko ;p) musi byc porządek bo inaczej moja mama się czepia. Na szczęście jestem kompletną pedantką i dbam o porządek bez żadnego przymusu
Awatar użytkownika
Lola
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-06-17, 17:18

Post autor: Lola »

U mnie jest zawsze porządek, nie to co u mojego brata. Ja po prostu muszę mieć czysto.
Awatar użytkownika
keep away
-#
-#
Posty: 282
Rejestracja: 2010-06-18, 14:07
Lokalizacja: Ty się tu wziąłeś?!

Post autor: keep away »

Zawsze mam porządek w szafie z ubraniami, natomiast w szafkach z innymi rzeczami zawsze jest bałagan. ;D
ODPOWIEDZ