pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Instynkt ojcowski

Dział przeznaczony dla Mężczyzn.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Instynkt ojcowski

Post autor: Rose »

Jak to jest z Wami facetami, czujecie coś takiego jak instynkt ojcowski, nie możecie doczekać się bycia ojcem...? Lubicie dzieci i one do Was garną?
Kobietki, jak to jest z Waszymi facetami?;]
Awatar użytkownika
FunksterGangster
-#
-#
Posty: 345
Rejestracja: 2010-04-12, 18:51

Post autor: FunksterGangster »

No, mi sie na razie nie spieszy, mam 15 lat, ale jakbym mial w przyszlosci zostac tatulkiem, to chyba bym przeciez bym sie nie powiesil. Moze bym sie ieszyl, zlezy z kim mialbym miec synka/coreczke.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Re: Instynkt ojcowski

Post autor: Pivo »

Rose pisze: i one do Was garną?
Tak, szczególnie w kościele. Zazwyczaj się na mnie gapią, albo czymś we mnie rzucają. Zdarza się że do mnie coś gadają.
Awatar użytkownika
Weißer Tod
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2010-07-18, 22:07
Lokalizacja: Z nasienia taty.

Post autor: Weißer Tod »

Pivo pisze:Tak, szczególnie w kościele. Zazwyczaj się na mnie gapią, albo czymś we mnie rzucają. Zdarza się że do mnie coś gadają.
Widzę, że dzieci Cię lubią :P
Ja chłopaka nie mam, nie śpieszy mi się też ze znalezieniem go. Przez mojego młodszego brata nienawidzę małych dzieci, w szczególności 2-7lat. Gdy widzę je na dworze mam ochotę podejść i, je uderzyć, innymi słowy, wywołują u mnie negatywną energię.
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

FunksterGangster pisze:No, mi sie na razie nie spieszy, mam 15 lat, ale jakbym mial w przyszlosci zostac tatulkiem, to chyba bym przeciez bym sie nie powiesil.
Ja tak samo. Gdybym się dowiedział, że jestem ojcem na pewno bym nie uciekał od tego - takim tchórzem nie jestem :P
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Mojego chłopaka dzieci lubią nawet bardzo. Mówił mi, że chce mieć ze mną dziecko, bardzo chciałby mieć córeczkę, która byłaby do mnie podobna... :)
Awatar użytkownika
Mychau
-#
-#
Posty: 83
Rejestracja: 2010-08-02, 15:29
Lokalizacja: ZMA

Post autor: Mychau »

Lubię przebywać z dziećmi, ale czy to jest instynkt to nie mam pojęcia :) Sądzę, że czas pokaże.
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Ja osobiście nie lubię przebywać z osobami dużo młodszymi ode mnie. Przeważnie mnie irytują. Dopuszczam możliwość, że ja czasami irytuję starszych od siebie, ale nie zmienia to mojego nastawienia do dzieci (może przez moją siostrę, którą bardzo kocham ale mnie wkurza czasem). :)
Sisi20
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2010-08-08, 18:40

Post autor: Sisi20 »

Instynkt ojcowski? Istnieje coś takiego? ;)
To chyba kobiety mają najczęściej parcie na posiadanie jak największej gromadki, faceci w większości przeciwnie a jeśli już to pod naciskiem swoich kobiet...
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Rose pisze:nie możecie doczekać się bycia ojcem...?
Mam jeszcze na to czas, ale gdyby się zdarzyło, to przecież bym się nie zabił z tego powodu, być może bym się nawet cieszył, zależy z kim.
Na pewno wychowywałbym to dziecko, a przynajmniej się starał, w miarę możliwości.
Rose pisze:Lubicie dzieci i one do Was garną?
Czy lubię dzieci? Hmm, jakby się poważnie zastanowić, to tak, lubię. Czasem mnie irytują, ale to normalne.
Tak, ciągle jakieś dzieci mnie zaczepiają :D. A to kuzyni, ich znajomi, jak przechodzę obok ich szkoły/przedszkola, dzieci znajomych. Nie wiem czemu.
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Rose pisze:Kobietki, jak to jest z Waszymi facetami?;]
Mój zbyt wielkiego wyboru nie miał bo od 16 miesięcy jest ojcem.
:]
Ale jest świetnym tatą.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Wydaje mi się, że faceci w tym względzie (i chyba nie tylko w tym ;p) dojrzewają znacznie później. Niektórzy potrzebują naprawdę dużo czasu, by być dobrymi ojcami np. mój dziadek dopiero na emeryturze potrafił naprawdę świetnie zając się dziećmi, ale już nie swoimi, tylko dziećmi swoich dzieci czyli wnuczkami.
Mężczyznom też chyba znacznie ciężej przyzwyczaić się to tej nowej osóbki w ich życiu, obecności kogoś, kto zaprząta całą uwagę ukochanej kobiety.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Mój facet na pewno narazie nie nadaję się na ojca Mimo ze ma te swoje 29 lat to do podjęcia takiego kroku jeszcze mu daleko.
Chociaż o swoim bracie też tak myslałam Nie wyobrażałam sobie go z dzieckiem a teraz uważam go za najlepszego ojca :P
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Mnie też nikt sobie w roli matki nie wyobrażał ,przez to większość znajomych uważa ,że się cholernie zmieniłam nawet wizualnie.
Ostatnio spotkał mnie Pan od informatyki i szczęka mu opadła. Z początku myślałam ,że mnie nie poznał ,ale potem zaczął się pytać ,gdzie mam glany, ramoneskę i dredy. Dodał ,że nie może uwierzyć jak dziecko zmienia kobietę ...

Podobnie było z moim partnerem.
Wszyscy się śmiali ,że go w pieluchach nie widzą ,albo z wózkiem to już w ogóle i choć wizualnie się nie zmienić jak ja - uważam ,że jest świetnym ojcem.
Bardzo odpowiedzialnym i dojrzałym - ale mój partner zawsze był bardzo poważny i dojrzały.
Myślę ,że to u każdego indywidualna sprawa.
Adi-Adi
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2011-11-29, 17:33
Lokalizacja: 3City

Post autor: Adi-Adi »

Ponoć istnieje coś takiego jak isnstynkt ojcowski :)
Ale przychodzi to z wiekiem,a może bardziej z dojrzałością emocjonalną.
Mnie dzieci lubią i ja je w sumie też :) Ale póki co swoich nie planuję ;P
ODPOWIEDZ