pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pomagacie rodzicom?

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatnio uporczywie spada na mnie obowiązek odkurzania i wyciągania naczyn ze zmywarki, czego szczerze nienawidzę, dźwięk odkurzacza przyprawia mnie o dreszcze, brrr.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

Coś tam pomagam. Nie jest to coś wielkiego jak gruntowne sprzątanie łazienki :D, ale zawsze coś. Najczęściej zmywam, odkurzam, składam pranie.
Awatar użytkownika
drajpaczka
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2010-06-17, 06:55
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: drajpaczka »

Pewnie, odkurzam , powieszam pranie, tobie zakupy:)
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Mnie ostatnio coraz bardziej irytują te obowiązku. Twój dom, więc rób na niego. Rozumiem, że na mnie spoczywa obowiązek "głowy rodziny" i radzę sobie spokojnie bez faceta w domu. Wkurzające, że mama już kombinuję ściągnąć przyrodniego a wtedy będzie mi stanowczo zbyt ciężko.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Za zmywaniem naczyń niezbyt przepadam ale ostatnio i za to się wzięłam. Nie mogę patrzeć jak mama godzinami stoi nad zmywakiem, gdy ojciec i brat niczego nie robią, bo przecież są mężczyznami i to do ich obowiązków nie należy. :?
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

moja mama prowadzi dom wypoczynkowy wiec pomagam jej sprzatac.
a tak to czasem myje naczynia, smywam podłogę..
Tacie pomagam kosić trawę i zawsze myję samochód ;D
Awatar użytkownika
lussia
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2010-07-23, 16:02
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: lussia »

Ja jestem najmłodsza i zawsze jakoś wszystko robiło starsze rodzeństwo, a ja byłam brana za lenia i obiboka. Teraz gdy poszli na studia to ja sprzątam cały dom(ale tylko w soboty), mama gotuje a tata zajmuje się podwórkiem i ogrodem. Tak to nie rwę się do jakiej kol wiek pracy ponad moje obowiązki. Ojej a od kuchni gotowania, zmywania uciekam jak od ognia. :shock:
amanda
-#
-#
Posty: 146
Rejestracja: 2010-03-13, 19:56

Post autor: amanda »

Ja nie mieszkam już jakiś czas z rodzicami. Ale często ich odwiedzam. A, że są po rozwodzie, to tak - mama nie potrzebuje takiej pomocy jak tata, więc tacie pomagam bardziej :)
Awatar użytkownika
Ziutolecki
-#
-#
Posty: 69
Rejestracja: 2010-07-28, 20:08

Post autor: Ziutolecki »

Otóż tak, pomagam :mrgreen:
Przeważnie sprowadza się to do zmywania naczyń, odkurzania i wychodzenia z psem. Czasem pomagam mojej siostrze wyręczając rodziców. Może nie jest tego za wiele, ale zawsze cuś ;)
ODPOWIEDZ