pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Boks

Tematy i posty z dziedziny sportowej, nie pasujące do powyższych kategorii.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Boks

Post autor: selene »

Co sądzicie o tej dyscyplinie? I jak w ogóle podoba wam się jego idea? Bezsensowne bicie czy interesujący sport? :unsure:
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

selene pisze:Bezsensowne bicie
Nie lubię, wręcz nie mogę tego oglądać. Już chyba wolę piłkę nożną i inne duperele.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ja kiedyś bardzo lubiłam oglądać. Nawet chciałam zacząć trenować, ale niestety w mojej okolicy nie ma czegoś takiego.
Awatar użytkownika
Boti_s
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2009-08-19, 10:08

Post autor: Boti_s »

Niki Boks to jest naprawdę fajny sport :mrgreen:
to nie jest zwykłe bicie ... jeśli ktoś to lubi i się tym interesuje a poza tym dostaje mnóstwo kasy to nie obchodzi go czy dostanie po ryju.
Ja z miła chęcią oglądam takie walki :P
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Kiedyś to nawet oglądałam, od czasu do czasu.
Teraz jest to dla mnie wręcz obrzydliwe. Choć sport jak sport.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Jak jest jakaś fajna walka to oglądam z tatą, ale uważam, że w biciu się nie ma nic fajnego. Tylko tyle że dostaja za takie walki dużo kasy;d
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Boti_s pisze:Niki Boks to jest naprawdę fajny sport
To jak dla kogo. Mi takie coś nie odpowiada, za dużo naoglądałam się 'przemocy' [tutaj pisanej w cudzysłowie]. Ogólnie nie interesuję się sportem, a jeśli już, to wolę takie delikatne. Ale oczywiście nie mam nic do kogoś, kto się tym interesuje;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Boks to raczej interes niż sport. Kasa jest z tego spora, to fakt. Tylko czy warto za pieniądze narażać swoje zdrowie?
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Jeśli chodzi o mnie, to dziwi mnie jak bicie się z kimś można nazwać sportem. No, ale cóż. Kasa z tego niezła, a niektórzy potrafią zrobić dla niej wiele. Na pewno też są tacy, dla których boks jest po prostu pasją, ale... Nigdy nie zrozumiem tego jak komuś może podobać się ta agresja. Nie potępiam nikogo, tylko po prostu: nie rozumiem :roll: .
Awatar użytkownika
Fluxres
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2010-08-01, 17:58

Post autor: Fluxres »

Odświeżę stary temat, ale cóż ktoś musi obronić tę piękną dyscyplinę sportu i zniszczyć fałszywe poglądy na temat boksu jako interesu.

Jaki z tego interes???
Owszem można zarobić niezłą kasę, ale jeżeli toczy się walki pokroju Tomasza Adamka, Michalczewskiego lub Gołoty. Dzisiejsze realia naszego kraju nie pozwalają wielu dobrym pięściarzom wybić sie mimo iż po tym co robią w boksie amatorskim można bez większego niepokoju powiedzieć, że mogą zawojować zawodostwo.

No ale teraz na swoim przykładzie.
Co nam daje ten piękny sport??
Satysfakcję!! Mimo ciężkich treningów, czasu poświęconego na indywidualne ćwiczenia oraz wielu urazów pięściarz schodząc z ringu nawet nie zarabiając odczuwa ogromną satysfakcję. Zawsze jest kilka osób na widowni którzy na widok podniesienia twojej ręki do góry na znak zwycięstwa wiwatują. Podczas spaceru po swojej dzielnicy podchodzą kumple i gratulują. Rodzice są dumni, a ja będę miał co opowiadać dziecią.

Pieniędzy za walki nie dostaje pomimo iż powinienem od czas udo czasu dostać "dietę" o wysokości od 10-50 zł więc nie widzę tego sportu jako interesu.

Medal zawsze ma 2 strony!!!
ODPOWIEDZ