pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Używki = dobra zabawa?

Rozmowy na temat używek i nałogów.
Awatar użytkownika
pesca
-#
-#
Posty: 284
Rejestracja: 2009-09-23, 18:28

Post autor: pesca »

Zalezy od towarzystwa. Czasem jest tak, że nie potrzebuję żadnego poprawiacza nastroju, bo jestem w gronie ludzi o podobnym temperamencie do mojego i wtedy nawet łyka piwa nie potrzebujemy. A czasem, no cóż. Chęć zrobienia czegoś innego lub po prostu dla towarzystwa. Alkohol, papierosy, marihuana... Przeważnie to.
Awatar użytkownika
diamond_girl
-#
-#
Posty: 224
Rejestracja: 2009-10-01, 12:18

Post autor: diamond_girl »

lubię pić i uwazam ze alkohol polepsza imprezy :D jest ciekawiej i niekiedy śmieszniej ;)
Awatar użytkownika
Desire
-#
-#
Posty: 95
Rejestracja: 2009-07-29, 11:40
Lokalizacja: okolice Lbn.

Post autor: Desire »

Lubie pić, robię potem śmieszne rzeczy a jakoś nigdy nie narobiłam sobie kłopotów. Nie chodzi o to, że koniecznie muszę się nawalić, żeby dobrze się bawić. Lubie sam ten moment kiedy z kimś kogo lubię stukam kieliszkiem wódki, wypijam i pogryzam.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Desire pisze:Lubie sam ten moment kiedy z kimś kogo lubię stukam kieliszkiem wódki, wypijam i pogryzam.
i wprawić się z małą fazę
Awatar użytkownika
Lola
-#
-#
Posty: 110
Rejestracja: 2010-06-17, 17:18

Post autor: Lola »

Nie potrzebuję alkoholu żeby się dobrze bawić, mi wystarczy dobre twoarzystwo
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Alkohol fajki itp wcale nie są mi potrzebne do szczęścia, wole być trzeźwa a wiedzieć co robiłam na danej imprezie po za tym nie lubię alkoholu. Dla mnie najważniejsze jest dobre towarzystwo.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Ogólnie nie lubię dużo pić. Piję ale nie dużo. Za to bardzo lubię zapalić ganje ;) (Nie, nie jestem narkomanem)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Ostatnio zauważyłam, że ludzie bez alkoholu nie umieją się wyluzować a co za tym idzie bawić.
Na trzeźwo brakuje niektórym luzu i coś ich hamuje i dopiero alkohol uwalnia z nich ducha zabawy. Szkoda, że dopiero wtedy ... I przykre jest, gdy świetnie się bawię a ludzie postrzegają mnie jako narąbaną małolatę.
Awatar użytkownika
natka7117
-#
-#
Posty: 430
Rejestracja: 2010-03-13, 15:56

Post autor: natka7117 »

no więc, do dobrej zabawy nie jest mi nic potrzebne oprócz fajnych ludzi. żadne używki nie są mi potrzebne. i tak jak ktoś już wcześniej napisał wolę być trzeźwa i wiedzieć co robiłam.
Awatar użytkownika
slow
-#
-#
Posty: 357
Rejestracja: 2009-12-22, 13:02

Post autor: slow »

Postrzegam to jako kwestię danego wieku.Dla mnie obecność alkoholu nie jest niczym wyjątkowym podczas spotykania się ze znajomymi na różnego rodzaju imprezach.Korzystam wówczas z używek ,pamiętając,by zachować zdrowy rozsądek.Dla mnie przyjemnością jest rozmowa ze znajomymi przy piwie.Aczkolwiek potrafię się dobrze bawić i bez alkoholu.
Awatar użytkownika
Vivi
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-08-04, 15:26

Post autor: Vivi »

Jak jest okazja to owszem, lubię pobawić się ze znajomymi, ale z umiarem, żebym potem pamiętała cokolwiek (: Ale tak to nie potrzebuję zapalić, napić się, jakoś mnie do tego nie ciągnie. Przyznaję, że jak miałam 14 lat to mnie ciągnęło w te klimaty, ale teraz chyba już z tego wyrosłam ^ ^
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Teraz żadne wino nie jest mi potrzebne, aby dobrze się bawić, co prawda jeszcze w lutym nie wyobrażałam sobie bez tego żadnej imprezy, ale teraz wiem, że tak nie jest.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Dobre towarzystwo to podstawa :) ale nie wypowiadajcie się tak,jakby alkohol był ,,złem zakazanym,, wszystko jest dla ludzi pod jednym warunkiem: z umiarem :roll:
ODPOWIEDZ