pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Przepraszam

Ogólna dyskusja o życiu - Tylko na poważnie.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

raczej potrafię. bynajmniej tak mi się wydaje. jeśli wiem, że zawiniłam, przepraszam. może nie zawsze potrafię przyznać się do błędu, ale staram się. cenię w ludziach to, że umieją przyznać się do błędów i przeprosić.
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Potrafię. Nie jest to nadzwyczaj trudne. Jednakże przepraszam tylko i wyłącznie gdy czegoś bardzo żałuję i jestem w pełni świadoma, że to ja popełniłam błąd.
Awatar użytkownika
Cyklon
-#
-#
Posty: 2132
Rejestracja: 2009-12-18, 19:06
Lokalizacja: inąd

Post autor: Cyklon »

Po pierwsze rzadko się mylę [ :mrgreen: ] jeśli ktoś oczekuje przeprosin to po czasie okazuje się, że niema jakichkolwiek podstaw. Z drugiej jednak strony człowiek nieomylny nie jest i jeśli widzę swój błąd nie mam żadnych problemów z przeprosinami i wytłumaczeniem całej zaistniałej sytuacji.
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

A ja się mylę i to dość często. popełniam błędy jak każdy. Nie potrafię się na kogoś gniewać, jeżeli pełnie błąd to się do niego przyznaje. Czasami jest mi głupio, ale jeszcze gorzej jest jak tego nie sprostuje.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Zdarza się, że popełniam błędy i muszę wypowiedzieć to magiczne słowo. Czasami przychodzi mi to bez problemu, a czasami z wielkim trudem.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

mylę się jak każdy, ale nie umiem się najczęściej do tego przyznać, a słowo "przepraszam" przechodzi mi przez gardło z wielkim trudem, więc moi znajomi raczej się już przyzwyczaili, że raczej nie usłyszą ode mnie tego magicznego słowa, choć pracuję nad tym ;p
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Potrafię się przyznać do błędu jak i również potrafię wypowiedzieć to magiczne słowo.
vielle
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2009-12-25, 18:09

Post autor: vielle »

Potrafię przeprosić, dzisiaj przeprosiłam 4 osoby, jakoś tak wyszło.
Nie zawsze łatwo mi to robić, zwłaszcza, że z daną osobą nie jestem zbyt blisko, lub po prostu się wstydzę. A poza tym według mnie, przeprosiny muszą być szczerze i dążyć do tego, aby następnym razem nie zrobić tego samego. Lub się chociaż postarać.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

nie mam problemów z przepraszaniem drugiej osoby jeśli ją czymś skrzywdziłam czy uraziłam, umiem przyznać się do błędu, ale to przyszło z czasem. Kiedyś nie miałam takiej łatwości w tej kwestii, ale dzięki pewnej bliskiej mi osobie stało się to dla mnie prostsze.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

Mam temperamencik więc czasem łatwo mogłam kogoś urazić, trudno mi było się skruszyć i przeprosić; rzucałam tylko ,,no sorry,, ale chyba dojrzałam już do tego,żeby przyznać komuś rację i powiedzieć przepraszam...
Awatar użytkownika
WeźWyluzuj
-#
-#
Posty: 190
Rejestracja: 2010-09-24, 17:40

Post autor: WeźWyluzuj »

Hm.. jeśli jestem świadoma popełnienia błędu, to tak.. przepraszam..
Kiedyś unosiłam się dumą i miałam za przeproszeniem w dupie czy kogoś przeproszę, czy ktoś się może poczuł urażony itp..
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

Kiedyś miałem z tym spore kłopoty, ale życie uczy pokory i dziś przychodzi mi to z łatwością(o ile mam powody).
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Jeśli osoba jest dla mnie bliska to oczywiście, mogę przepraszać i ze 100 razy, żeby tylko było dobrze.
Nigdy nie miałem z tym problemu, chyba, że chodzi o osobę, z którą nie mam zamiaru rozmawiać, nie interesuje mnie to, że poczuła się urażona. Jedynie w takiej sytuacji przepraszam, gdy mam pewność, że ktoś miał rację.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Potrafię przepraszać, nigdy nie miałam z tym problemu, ale muszę mieć w 100% pewność, że to ja popełniłam błąd.
Jednak generalnie nie lubię kiedy ktoś mnie przeprasza. Wybacz mi, przykro mi, okej. Słowo przepraszam trzeba używać z rozwagą, bo może kiedyś nie zadziałać.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

ja raczej nie potrafię. U mnie w domu to konflikty i kłótnie same się rozwiązują. Przepraszam to tylko w wyjątkowych sytuacjach.
ODPOWIEDZ