pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Zwolnienie z ćwiczeń na wfie

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Obecnie mam zwolnienie praktycznie z większości ćwiczeń. kiedy je dostałam przeżyłam swoją wewnętrzną tragedię, ponieważ bardzo lubiłam ćwiczyć, grać w siatkówkę czy ręczną, ale lekarz zabronił. Dużo jest jednak osób, które z czystego lenistwa załatwiają sobie zwolnienia z wfu, czego kompletnie nie rozumiem.
Awatar użytkownika
Raisins
-#
-#
Posty: 423
Rejestracja: 2010-06-30, 17:12

Post autor: Raisins »

Mam zwolnienie z biegów długodystansowych, bo szybko się męczę, ale też z innego powodu związanego z okresem.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Podczas jakiś chorób, skręcenie czegoś dostawałam zwolnienia. W pierwszej klasie Technikum miałam dość ostrego nauczyciela, owszem brał pod uwagę zwolnienia od lekarzy ale tylko podczas 3 lekcji, nie było mowy o zwolnieniu przez rodzica. Miałam tylko zaświadczenie od ginekologa, że nie powinnam ćwiczyć podczas miesiączki no i co z tego jak musiałam, bo inaczej komisa dostałaby z w-fu.
Dużo osób szło na łatwiznę z tymi zwolnieniami na cały rok. Jak nie chciały to nie, nie wnikam w to.
Awatar użytkownika
Lil
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2010-07-16, 09:26

Re: Zwolnienie z ćwiczeń na wfie

Post autor: Lil »

[quote="Rose"]Czy kiedykolwiek lekarz wystawił Wam zwolnienie z ćwiczeń na WFie?
Miałam w tym roku szkolnym po kontuzji kolana.

Dużo jest takich osób w Waszych klasach, które nie ćwiczą na lekcjach WFu?
W mojej klasie mało jest takich osób
Awatar użytkownika
Lejdi0710
-#
-#
Posty: 93
Rejestracja: 2010-11-15, 11:50

Post autor: Lejdi0710 »

Mam zwolnienie z wfu od 1 klasy technikum. Pierwszym jego powodem jest lenistwo, a drugim (chociaż bardziej nazwałabym to pretekstem) to że jestem jedyną dziewczyną w klasie
Mariette
-#
-#
Posty: 1096
Rejestracja: 2009-06-06, 19:38

Post autor: Mariette »

mam zwolnienie z wfu z całego semestru, nad czym strasznie ubolewam. powód: kontuzja stawu skokowego.
Awatar użytkownika
Anubis
-#
-#
Posty: 371
Rejestracja: 2010-11-11, 13:03
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Post autor: Anubis »

Zwolnienia mam oczywiście po chorobach, co logiczne i czasami dość pozytywne. Acz teraz akurat mam zwolnienie z całego półrocza z biegów i skoków - zapalenie nerwu strzałkowego. I, w sumie, nie do końca mi się to podoba. Bo, co prawda, mogę się grzecznie opieprzać, ale z drugiej strony czasami cośtam bym zrobił, zamiast grzać ławkę jedząc/słuchając muzyki/ucząc się na następną lekcję.

A czy zwolnienia są wykorzystywane ich nadmierną ilością? Myślę, że nie. Że kiedyś tak było, ale na dzień dzisiejszy idzie to ku bardziej logicznej stronie, co sam doświadczyłem przy problemach z tym nerwem. Lekarze po prostu nie śpieszą się z wypisaniem. Jak całkowicie nie mogłem ruszyć stopą, miałem zwolnienie z całości. Jak była tylko lekka poprawa, dostałem już zwolnienie tylko z biegów i skoków.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

W zasadzie od 3 klasy gimnazjum nie ćwiczę na WFie, czasami - przez krótki okres ćwiczyłam, ale też byłam zwolniona z ćwiczeń wysiłkowych...
Powód: słabe zdrowie plus lenistwo
Jednak w 3 klasie obowiązkowo muszę zacząć ćwiczyć, nad czym strasznie ubolewam :cry:
Awatar użytkownika
cherrious
-#
-#
Posty: 129
Rejestracja: 2011-09-28, 22:03

Post autor: cherrious »

tak, miałam kiedyś zwolnienie od lekarza. ale w tamtym roku szkolnym ogólnie u mnie na lekcji ćwiczyła tylko garstka dziewczyn, cała reszta siedziała na ławce i nic nie robiła, nawet bez stroju.
Moqueur
-#
-#
Posty: 2184
Rejestracja: 2010-09-28, 16:59

Post autor: Moqueur »

Załatwiałem sobie zwolnienia, bo wtedy mogliśmy iść do domu, a mi się nie chciało siedzieć w szkole 2-3 godziny dłużej.
Awatar użytkownika
Lyssa
-#
-#
Posty: 707
Rejestracja: 2011-09-18, 19:24

Post autor: Lyssa »

Piszę sobie zwolnienia z wuefu, jak nie chce mi się ćwiczyć, lub jak chcę wyjść wcześniej do domu. W zeszłym roku, w pierwszym semestrze nie ćwiczyłam wcale przez problemy zdrowotne, miałam zwolnienie lekarskie.
panacotta
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2011-10-14, 22:42

Post autor: panacotta »

Ja osobiście mam tylko częściowe - z biegów i skoków z powodu problemów z kolanem. Poza tym, w mojej klasie jedna osoba nie ćwiczy w ogóle - ale dlaczego, tego nie wiem. Czasem widzę inne klasy, gdzie połowa siedzi.. trochę mnie to dziwi... nie wiem, czy wszyscy tam mają zwolnienie, czy to ich czyste lenistwo, czy słaba pamięć o stroju :O
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Zależy kto ma jakie podejście do wf i chodzi mi o nauczyciela. Jak to jakiś major psychol to brałem zwolnienie (akurat była niefajna okazja i nie musiałem ściemniać a wolałbym udawać niż mieć to co miałem) ale akurat nam zdarzył się spoko koleś. Rzucał nam piłkę (jak w ogóle mu się chciało) i robiliśmy co chcieliśmy (no byle we względnym spokoju) i tak grali w piłe ci co chcieli a reszta gadała. Do domu nikt nie uciekał bo obecność sprawdzał na koniec.
Awatar użytkownika
PannaPsycho
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2011-11-25, 16:53

Post autor: PannaPsycho »

Ja mam dziwną sytuację bo zwolnienia niby nie mam a i tak nie ćwiczę, ze względu na moją sprawność fizyczną z sporym stopniu ograniczoną - gram tylko w koszykówkę i z tego zazwyczaj tylko mam ocenę...
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Byłam zwolniona prawie przez cały rok z w-f, bo miałam operację.
ODPOWIEDZ