pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Charakter pisma

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Charakter pisma

Post autor: psychiczna »

Mówi się, że charakter pisma świadczy o nas samych. A jak wy uważacie?
Zwróćcie uwagę na wasze pismo i zerknijcie tu: http://www.papilot.pl/article/3707/Graf ... pisma.html
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

U mnie niestety to się nie sprawdza Chyba przez to ze piszę i lewą i prawą ręką Ciągle pisze inaczej Raz są to słowa pochyłe w prawo raz w lewo Raz pisze wielkie rozciągnięte litery a raz pisze tak miniaturkowymi literami ze czasem sama nie widze co tam pisze :P Zazwyczaj jednak pisze drukowane małe proste litery chociaz na studiach nie było czasy bawic się w drukowane litery więc znów pisałam inaczej Byle dało się pisac jak najszybciej :P
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Piszę jak kura pazurem, niestety. A Papilot plecie bzdury ;P
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Co prawda nie uważam, by charakter pisma wpływał na nas. Chociaż, poczytałam to co tam pisze i powiem, że po części się zgadza ;) Moje pismo charakteryzuje się tym, że nie zachowuję marginesów. Ni prawego, ni lewego. Ale jak się spieszy, to różnie się pisze. Więc to nie ma nic do rzeczy moim zdaniem.
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Jestem leworęczna :P moje pismo jest drobne,literki są łączone ze sobą,czasami jak nie chce mi się pisać to bazgrole jak kura pazurem :D
Piszę świetne ściągi,gdyż zawsze mi się wszystko mieści na jednej małej karteczce bądź na dwóch.Zawsze każdy się zadziwia tym jak piszę i nie mogą się doczytać tego maczku :P
Awatar użytkownika
Virgo
-#
-#
Posty: 252
Rejestracja: 2009-07-23, 23:14

Post autor: Virgo »

Najwygodniejszy dla mnie jest maczek ;]
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

W stosunku do mnie papilot ma chyba racje. Ale nie uważam, że pismo świadczy o charakterze.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Coś jednak w tej grafologii jest. Posługują się nią między innymi do sporządzania portretów psychologicznych, więc wydaje mi się, że nie może to być takie całkowicie 'bzdurne'.
ODPOWIEDZ