pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Pierścionek zaręczynowy

Wielka Miłość? Przyjaźń? Czy tylko znajomość?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Pierścionek zaręczynowy

Post autor: Rose »

Kiedyś (przynajmniej tak mi się wydaje^^) przyszły Pan Młody sam wybierał pierścionek zaręczynowy i jeśli ktokolwiek mu pomagał na pewno nie była to jego przyszła żona.
Teraz, bardzo często narzeczone same wybierają sobie pierścionek.
A ja Wy byście chciały, Moje Drogie. Zdacie się na wybór Waszeg6 partnera, czy może chciałybyście mieć możliwość samodzielnego wyboru, czy chociażby dokonania "drobnej sugestii"?
apo_19
-#
-#
Posty: 206
Rejestracja: 2009-07-29, 20:20
Lokalizacja: Niederschlesien

Post autor: apo_19 »

Myślę,że chciałabym wybierać razem z nim :P on pewnie nie trafiłby w mój gust,a jak by nie patrzeć to pierścionek na całe życie i chciałabym aby było on tak jak sobie wymarzę,zważając na cenę oczywiście .
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

A ja chciałabym, żeby to on wybrał, chciałabym mieć niespodziankę. Jakoś głupio czułabym się wybierając razem z nim ;)
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja wybiorę razem z tym przyszłym panem młodym. Chcę, żeby do mnie pasował, i żeby mi się nigdzie nie zahaczał (teraz mam taki głupi pierścionek) i oczywiście musi mi się podobać:)
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Niki pisze:A ja chciałabym, żeby to on wybrał, chciałabym mieć niespodziankę.
Ja chyba też ;)
Najwyżej podpowiem siostrze, żeby zaproponowała mu pomoc w wyborze ;)
Wiem, że pierścionek jest na całe życie i nie chciałabym nosić jakiegoś brzydkiego, ale wolałabym pozostać tradycjonalistką ;)
Chyba, że będę wiedziała, że mój partner jest totalnym bezguściem to może wtedy wybiorę z nim.
Awatar użytkownika
Sol_Angelica
-#
-#
Posty: 494
Rejestracja: 2009-07-23, 22:46

Post autor: Sol_Angelica »

Drobną sugestię bym Mu podała, nawet z chęcią bym mu pokazała co mi się podoba, ale ostateczny wybór miałby dokonać On beze mnie... Watpię, żebym się musiała obawiać, że wybierze coś co mi się nie spodoba, raczej przyszły facet będzie znał mój gust na tyle, żeby wiedzieć co by mi się spodobało :)
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Ja również chciałabym, by to mój przyszły Mąż go wybierał. W końcu to On się oświadcza i daje pierścionek, więc niech On go wybierze. Jeśli będzie chciał, mogę Mu zasugerować jaki mi się podoba, ale niech to będzie Jego decyzja.
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

wolałabym żeby to On wybrał w razie czego pierścionek zaręczynowy (:
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdecydowanie wolałabym wybierać razem z nim. Chciałabym uniknąć tego całego cyrku z zabieraniem mojego pierścionka, a później wielkiego szukania. I na sam koniec okazałoby się, że chłopak wziął go, aby trafić z rozmiarem. To raz, a dwa każdy ma inny gust.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Sooo. Ślub przewiduję po dość długiej znajomości z delikwentem, więc podejrzewam, że będzie na tyle znał mój gust, żeby nie kupić jakiegoś badziewia. Zaręczyny mają być dla mnie niespodzianką, mam się tego nie spodziewać, więc niech wybiera sam.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Też tak myślę ;P
Wybierze brzydki ślubu nie będzie ..Hehe
Żartuję ;)
Ale pierścionek już mam upatrzony
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Chciałabym, żeby oświadczyny były dla mnie zaskoczeniem, więc w żadnym wypadku pierścionka z narzeczonym wybierać nie będę. Podejrzewam, że będziemy się już dobrze znać, więc z trafieniem w mój gust chyba nie będzie problemu :)
Awatar użytkownika
An.
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-08-07, 16:47
Lokalizacja: Wawa

Post autor: An. »

Ja również chciałabym, zeby oświadczyny były zaskoczeniem i żeby to własnie on sam wybral dla mnie pierścionek ^.^
Awatar użytkownika
Rock
-#
-#
Posty: 82
Rejestracja: 2009-08-07, 14:44

Post autor: Rock »

Nie chciałabym wybierać z Nim pierścionka bo tak jakoś głupio bym się czuła. Zaręczyny na pewno będą po długim okresie bycia ze sobą więc pewnie trafi w mój gust. Znając Jego (mówię o moim obecnym facecie) napewno by się poradził mojej przyjaciółki.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Zaręczyny muszą być dla mnie niespodzianką, nawet jeśli pierścionek okaże się za duży, czy za mały można to naprawić ;>
Ostatnio na urodziny, dostałam bukiet róż i obrączkę coś takiego mi się podoba.
ODPOWIEDZ