pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Sine nogi

Jestes Chory? Cos Ci dolega? Nie wiesz co z tym zrobic? Napisz, a sprobujemy Ci pomoc.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Sine nogi

Post autor: Empatia »

Jeszcze nigdy nie zakładałam na żadnym forum tematu z problemem. Ale zawsze jest ten pierwszy raz. ;P

Otóż mam tak, że moje nogi w dzień strasznie sinieją, robią się w takie bordowo-żólte plamki, nie odczuwam tam żadnego bólu ani nic z tych rzeczy. Nie przejmowałam się tym, dopóki ktoś mi nie powiedział, że strasznie sine mam te nogi, więc teraz sama już nie wiem, chyba będę musiała udać się do lekarza.

Tylko sama nie wiem czy do naczyniowca, dermatologa czy jeszcze jakiegoś innego :unsure:

Może miał ktoś coś takiego?
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja mam takie coś. Szczególnie, kiedy mi zimno i mam całe ręce takie. Też nie wiem od czego to ale kiedyś mi mama powiedziała, że od ciśnienia krwi, czy czegoś takiego. W sumie chyba najlepiej byłoby pójść do lekarza, ale ja się nie wybieram :>
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ja mam to niezależnie od tego, czy jest zmino, czy nie. Ostatnio miałam jak był taki gorąc, że szok. Za to mam tylko na nogach, na rękach nie.

I nie ma znaczenia, czy chodzę dużo, czy mało - i tak się pojawia. Po rozmasowaniu skóry przechodzi. A do lekarza wolę się wybrać, bo ogólnie mam chore nogi, więc wolę się zabezpieczyć ;)
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Mi się wydaje, że to od organizmu, ale jak chcesz daj znać, jak się dowiesz o co chodzi:)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nie ma sprawy, dam znać, chociaż zanim wybiorę się do lekarza to trochę czasu minie ;)
Nigdy czegoś takiego nie miałam, dlatego zaniepokoiło mnie to.
Awatar użytkownika
29ala92
-#
-#
Posty: 139
Rejestracja: 2009-08-02, 12:08

Post autor: 29ala92 »

Ja już się tym nie przejmuję, chociaż jak tak zaczęłam o tym myśleć, to może to być związane z jakąś nieodkrytą u mnie chorobą, a to może być jej objaw :/
Niki pisze:zanim wybiorę się do lekarza to trochę czasu minie
też tak zawsze mam...
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

Nigdy nie miałam z tym problemów. Ale moim zdaniem powinnaś jak najszybciej wybrać się do lekarza ogólnego, a on skieruje Cię najwyżej do specjalisty.
ppatowa
-#
-#
Posty: 216
Rejestracja: 2009-07-08, 19:58
Lokalizacja: się biorą dzieci?

Post autor: ppatowa »

ja tez tak mam szczególnie własnie ze stopami i dłońmi..
jak tylko sie zimno zrobi to odrazu wyskuja mi takie plamki i siwieją mi ręce..

w sumie nie zastanawiałabym sie nad lekarzem nawet.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

ppatowa pisze:ja tez tak mam szczególnie własnie ze stopami i dłońmi..
jak tylko sie zimno zrobi to odrazu wyskuja mi takie plamki i siwieją mi ręce..

w sumie nie zastanawiałabym sie nad lekarzem nawet.
Ale jeszcze raz mówię, że u mnie pojawia się to niezależnie od temperatury, tylko na nogach, dokladniej na lydkach. Wolę iść, niech przynajmniej coś z tym zrobi, bo nie wygląda to ładnie.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

Hm. Moim skromnym zdaniem to może być coś z krążeniem. Ja mam problemy z krążeniem, ale inaczej to przeżywam. Ale wydaje mi się, że w taki sposób też się to może objawiać . Pójdź do lekarza i napisz co to takiego, bo aż mnie zaciekawiło ;)
Awatar użytkownika
Dartan
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2009-11-04, 14:10
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Dartan »

Może to być cokolwiek, słabe krążenie krwi, niedoczynność tarczycy, żylaki, bądź problemy z ciśnieniem. Mam nadzieję, że byłaś już u lekarza i problem został rozwiązany.
tworzsitor
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-09-03, 12:20

Post autor: tworzsitor »

Pójdz do neurologa.
fiuu
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2016-05-06, 18:10

Post autor: fiuu »

cześć ja również miałam takie problemy, długo nie mogłam sobie z nimi poradzić, nie działało nic, ani zimne okłady ani maści, kompletnie nic! pomógł mi dopiero Varicoz.. jednak musisz stoswoac go regularnie! wiecej przydatnych wskazówek znajdziesz w tym miejscu nie musisz dziekowac! :)
ODPOWIEDZ