pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Szczęśliwy numerek

Szkolne życie - wszystko co związane ze szkołą.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Szczęśliwy numerek

Post autor: Empatia »

Jest/był u Was w szkole szczęśliwy numerek? Nauczyciele akceptują go?
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

W gimnazjum i liceum był (bo to jedna szkoła była). Niestety "losowanie" robili uczniowie z rady uczniów, więc numerki bardzo często się powtarzały, bo oczywiście w razie potrzeb wybierali własne numerki. Sprawiedliwe to nie było i przez jakiś czas losowanie prowadził nauczyciel, ale szybko wrócono do starych zwyczajów ;/
Sam pomysł jest świetny, tak myślę. Zwalniało to z zadania domowego (choć nie u wszystkich i nigdy nie z tych długoterminowych), z odpowiedzi ustnych i nieplanowanych kartkówek.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

U nas nie ma :| Ale to fajny pomysł według mnie. Zawsze to jakieś odciążenie dla ucznia ;)
Awatar użytkownika
Barbie
-#
-#
Posty: 130
Rejestracja: 2009-08-01, 11:50

Post autor: Barbie »

Było w gimnazjum i w liceum, ale dla mnie to głupi pomysł ;]
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

bardzo fajny pomysł. Tyle, że
Rose pisze:"losowanie" robili uczniowie z rady uczniów, więc numerki bardzo często się powtarzały, bo oczywiście w razie potrzeb wybierali własne numerki. Sprawiedliwe to nie było i przez jakiś czas losowanie prowadził nauczyciel, ale szybko wrócono do starych zwyczajów ;/
jednak miło było zobaczyć swój numerek, gdy czekało odpytywanko ;)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

U mnie obejmowało to tylko odpowiedź ustną, kartkówek nie.

I też uczniowie losowali, ale mój numerek był często. Jednak niektórzy nauczyciele nie przyjmowali tego do wiadomości. A pod koniec roku nie obowiązują w ogóle.
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

U mnie jest. Pamiętam jak raz miałam przez dwa tygodnie "wolność", bo mój numerek ciągle wisiał.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

U mnie w podstawówce był dla klas 4-6. Ale mój numerek wylosowali tylko jeden raz! Wtedy gdy byłam chora!
Niki pisze:Nauczyciele akceptują go?
U mnie było bez problemu.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Był w podstawówce i gimnazjum, teraz w liceum niestety nie ma. Myślę, że to fajny pomysł, zawsze gdy wchodziło się do szkoły miło było zobaczyć, że dzisiaj 'to ja jestem wolna' :D
Niestety niektórzy nauczyciele z wielkim trudem szczęśliwy numerek akceptowali i tak jak u Niki, pod koniec roku już w ogóle nie obowiązywał :/
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Było w gimnazjum, raz miałam szczęście. Nauczyciele nie stwarzali problemów.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Szczerze powiedziawszy pierwszy raz o tym słyszę :unsure: W ciągu całej mojej edukacji nigdy nie było jakiś szczęśliwych numerów, może to i sprawiedliwe, że nikt nie dostaję forów na jakiś dany dzień ;-)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Jest, ale różnie z tym bywa. Czasami jeden numer widniję przez kilka dni.
Nauczyciela raczej tego przestrzegali, chociaż jak była zapowiedziana kartkówka to i tak trzeba było pisać. Mi to jeszcze ani razu nie uratowało tyłka.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

U mnie w gimnazjum są szczęśliwe numerki. Ale jeśli już wylosują mój to mam takie szczęście, że albo mnie wtedy nie ma, albo nauczyciele nie zamierzają pytać. Jednak ogólnie jest przestrzegany. A losowanie przeprowadza się pod czujnym okiem nauczycielki, co pozwala na jako taką sprawiedliwość 8) .
Rose pisze:Zwalniało to z zadania domowego (choć nie u wszystkich i nigdy nie z tych długoterminowych), z odpowiedzi ustnych i nieplanowanych kartkówek.
U mnie tylko z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek. Szkoda, że bez zadania domowego...
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Pamiętam ze w szkole podstawowej i gimnazjum mieliśmy szczęśliwe numerki Nauczyciele je akceptowali Pamiętam ze nieraz przez to mi się poszczęściło :)
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Szczęśliwy numerek, możliwość zgłaszania nieprzygotowań to główny priorytet mojej szkoły. Fakt tego, że praktycznie codziennie męczą nas sprawdzianami, kartkówkami, odpytywaniem, pracami to uzyskanie szczęśliwego numerka w takim dniu jest porównywalne normalnie z wniebowstąpieniem. Samorząd Uczniowski losuje, wszystko odbywa się "sprawiedliwe", no i oczywiście spotyka się to z akceptacją nauczyciela.
ODPOWIEDZ